reklama

Przyspieszać spalania tłuszczu

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez emilkka, 22 Kwiecień 2015.

1. emilkka

emilkka Zaciekawiona BB

Szukam preparatu, który pomoże mi chociaż trochę przyspieszyć spalanie tłuszczu. Coś sprawdzonego ktoś?

2. EwMi

EwMi Fanka BB :)

Polecam cutting edge. Ziołowy, bezpieczny preparat dla osób aktywnych fizycznie. Jeśli tylko będziesz leżeć to nic nie pomoże.

3. reklama
  4. Joasia85

Joasia85 Zaciekawiona BB

Moja siostra po urodzeniu dziecka sporo przybrała, więcej niż ja. I ona jak już przestała karmic piersią to zaczęła używać błota guam. to chyba takie było: GUAM BŁOTO KLASYCZNE - 1 kg + folia kosmetyczna cena 288.00 PLN
    i mowiła, że efekty sa super! że skóra się zmieniła, że centymetrów jej ubyło i na rozstępy też pomogło. Zużyła dwa i pół opakowania i potem odstawiła, bo zaszła w kolejną ciążę. Teraz ja przejęłam tę połówkę i czekam az u mnie się skończy okres karmienia. choć można to stosować, ale trzeba z lekarzem skonsultować, a ja wolę nie ryzykować. Spróbuj.

5. emilkka

emilkka Zaciekawiona BB

Joasia85, wląsnie przeczytałam gdzieś że to błoto jest bardzo dobre. tylko czy ja wiem czy mi się będzie chciało tak w to bawić?
    Z kremami jest o tyle łatwo, że posmarujesz, wchłonie się i koniec a Tu tyle zabawy...

6. marcyska34

marcyska34 Zaciekawiona BB

A ja polecam mniej tłuszczu w diecie i ćwiczenia :)

7. Joasia85

Joasia85 Zaciekawiona BB

No to sama już sobie wybierz czy chcesz zaoszczędzić czas czy nadal będziesz oszczędzać tłuszcz na sobie.
    Nic samo ci nie przyjdzie. Musisz się postarać i zainwestować w siebie. Nie tylko pieniądza ale i właśnei czas.

8. emilkka

emilkka Zaciekawiona BB

Joasia85, wiem że samo się nic nie zrobi, to raczej było pytanie retoryczne.
    Jeżeli takie błoto jest na prawdę skuteczne, to warto jak najbardziej poświęcić na to czas. tyko też trzeba mieć co poświęcać. Bo ja czasu dla siebie nie mam za wiele, i każde takie zajęcie go ogranicza. A już chyba wolałabym przez ten czas sobie pobiegać.
    Spróbuję tego błota. Najwyżej jeżeli nie będe używać, to oddam komuś. Ale jeżeli zoabczę efekty szybko to będe stosować.

9. emilkka

emilkka Zaciekawiona BB

marcyska34, ja ćwiczę, oczywiście, ze ćwiczę! biegam wieczorami i pracę też mam taką aktywną w miarę. więc nie jest tak, ze nie mam ruchu czy cos... Dietę też staram sie trzymać, zeby mieć wszystkie witaminy i żeby ograniczać włuszcze. Głównie jem węglowodany te pochodzenia naturalnego, czyli warzywka i owoce. Na przykład mięsa w ogóle nie jem, bo nie lubię. też nie piję napojów gazowanych, tylko woda i soki, które sama wyciskam. Ogólnie wydaje mi się ze dobrze podeszłam do tego gubienia kilogramów.
    Jednak działanie od wewnątrz to jedno,a od zewnątrz na skórę też chcę działać, zeby mi się nie zrobiła małoelastyczna czy żeby nie wisiała zbędna jej ilość. DLatego szukam czegoś do stosowania zewnętrznego, co jednocześnie będzie przyjazne dla skóry ale też pomoże w tym procenie odchudzania.
    pozdrawiam.

10. reklama
  11. Joasia85

Joasia85 Zaciekawiona BB

emilkka widze, ze jeszcze długa droga przed Tobą. Niby coś wiesz, niby coś robisz, ale jeszcze wiele ci brakuje.
    Odchudzanie sie to kompleksowy proces złożony z wielu czynników, jeżeli chce się to zrobić dobrze. Można na własną rękę zacząć dietę i myśleć, że to wystarczy. Otóż nie wystrczy. Moze i ktoś zgubi kilka kilogramów, ale kurde organizm jest całością. i zawsze coś dzieje się kosztem czegoś.
    Kompleksowe podejście do tematu to słuszna sprawa, ale wszystko musi być zrobione z głową. Ja proponuję tobie, ze jeżeli nie masz wiedzy osobistej w tym temacie, to udaj sie do specjalistów. Przede wszystkim dietetyka i trenera osobistego. Powiedz na czym ci zależy i czego oczekujesz.
    Sport jest ważny, ale do tego trzeba mieć odpowiednią dietę, żeby dawała energię , ale też bez przesady, chcesz w końcu schudnąć.
    Dieta ważna, bo przecież głównie (nie zawsze!) tycie jest zwiazane z tym co jemy. A poza tym dobra dieta to nie dieta, tylko przyjemność odżywiania.
    Suplementy też, ale nie dla każdego! trzeb skonsultować z lekarzem, bo to pzecież może być szok dla organizmu, który nagle z dnia na dzień dostaje inną dietę, ruch i chemiczne specyfiki.
    Smarowidła - i tu wracamy do cule tego topicu który zaczęłaś. Pomagają, ale bez dopracowanej reszty to na marnę i twój wysiłek i czas.
    Jak pisałam, ja niedługo zacznę używać błoto z GUAM, które poleciła moja siostra. Ale nie myśl sobie że wierzę że samym nim dokonają sie cuda. TO MA POMÓC MOJEJ SKÓRZE PODCZAS CZASU POZBYWANIA SIĘ KILOGRAMÓW PO CIĄŻY.
    przemyśl sobie swoje sposoby i argumenty. a jak chcesz więcej rad to poczytaj w necie pełno jest.

12. mmichalska

mmichalska Zaciekawiona BB

Nie polecam żadnych specyfików wspomagających - ćwiczenia i dieta to najlepsze co możesz zrobić. Nie wiesz jak Twoje ciało zacznie reagować, kiedy odstawisz dany produkt.

Poleć forum