reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyspieszenie okresu a kp

Chce_byc_mama_wielu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
4 318
Witajcie drogie mamy i nie tylko ;) Mam taki problem albo tylko sobie wmawiam, że mam. Otóż na początku marca urodziłam dziecko. Równo dwa miesiące po porodzie dostałam pierwszy okres. 10 tygodnia zaczęłam brać tabletki anty i po jednym opakowaniu je odstawilam. Od odstawienia minie już prawie 4 tyg. Od ponad 2 tygodni mam objawy na okres, wrażliwość piersi, jak dziecko pije mleko to drażnią mnie sutki, boli podbrzusze, na zmianę jestem placzliwa i nerwowa. Poltora tygodnia temu byłam u lekarza, mówił że już na dniach powinna przyjść @. Ale jej nadal nie ma. Czy mam iść jeszcze raz do lekarza, aby sprawdził czy na pewno ten okres ma nadejść, może da mi coś na wywołanie np progesteron? Czy czekać cierpliwie, bo porodzie tak ma być, tym bardziej, że wzięłam te tabletki? I czy na okres mogę czekać np jeszcze z pół roku? W ciąży nie jestem ponieważ 3 dni temu robiłam test i jedna kreska. Z góry dziękuję za odpowiedzi😊
 
reklama
Rozwiązanie
A to już rozumiem. Chyba gdzieś doczytalam, ze starsz sie o 3 dzidzie. Jeśli tak to powodzenia! 😊 Mnie teraz dodatkowo tak piersi i sutki drażnią jak na okres. Już jest nieprzyjemnie jak dziecko pije mleko. Mam nadzieję, ze to stan przejściowy.
Dokładnie o 3,nie dziekuje🤞😘 pamiętaj że w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz udać się do lekarza
Powiem Ci tak na moim przykładzie, po odstawieniu anty chciałam odczekać pół roku aby się oczyscic, ale wyszło tak, że w grudniu odstawiłam a w lutym już w ciąży byłam, teraz już 3 lata jestem po odstawieniu i od roku się staramy i nic, na początku na luzie bo jak już dwójkę mamy to przecież tylko formalność żeby w ciążę zajść, wiem że lekarze czasem przy staraniach włączają tabletki anty aby zrobić rewolucję hormonom. A jak brałam tabletki karmiłam syna i właśnie miałam regularne cykle a jak odstawiłam to masakra z 28 na 36,kilka cykli po 34 i znowu 26, od zeszłego roku mam dopiero ok 30-31 dni regularnie
Te regularne podczas kp to pewnie "sztuczny cykl ". A potem jak dla mnie i tak nienajgorzej, bo ja nigdy nie miałam cyklu krótszego niż 31 dni. A teraz dalej karmisz piersią?
 
reklama
Nie teraz mam regularne, takie wahania nie są nie normalne jak mam cykl 29 to później mi się wyrównuje do 32,takie cykle są uznawane za regularne
A to już rozumiem. Chyba gdzieś doczytalam, ze starsz sie o 3 dzidzie. Jeśli tak to powodzenia! 😊 Mnie teraz dodatkowo tak piersi i sutki drażnią jak na okres. Już jest nieprzyjemnie jak dziecko pije mleko. Mam nadzieję, ze to stan przejściowy.
 
A to już rozumiem. Chyba gdzieś doczytalam, ze starsz sie o 3 dzidzie. Jeśli tak to powodzenia! 😊 Mnie teraz dodatkowo tak piersi i sutki drażnią jak na okres. Już jest nieprzyjemnie jak dziecko pije mleko. Mam nadzieję, ze to stan przejściowy.
Dokładnie o 3,nie dziekuje🤞😘 pamiętaj że w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz udać się do lekarza
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry