reklama

Przyszła mama a jedzenie w mieście

reklama
Od
9 Październik 2013
Odpowiedzi
0
jadam w domu zdrowe posiłki, ale czasami jak ogarnie mnie ta ogromna chęć na coś konkretnego niezbyt zdrowego i nie potrafię się jej oprzeć to jadam na mieście. chociaż staram się to ograniczać do minimum:-)

Od
6 Sierpień 2013
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
Ja generalnie staram sie jesc bardzo zdrowo i zakupy robie glownie w sklepach eko, niestety przez pierwszy trymestr kompletnie nie moglam patrzec na jakiekolwiek jedzenie. Wizyty w reatauracjach byly dla mnie katorga, glownie ze wzgledu na zapachy... Ale okazjonalny cheeseburger wchodzil mi bez najmniejszych problemow i wlasciwie byl jedyna rzecza ktora zjadalam z apetytem a nie ze skrajnym
obrzydzeniem ;D A przed ciaza w Macdonaldzie nie jadalam absolutnie nigdy ;)

Ostatnia edycja:

dgiza

Aktywna w BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Ciąża to nie choroba i troche nie rozumiem kobiet, które totalnie zmieniają swój styl życia. Można uprawiać sport, pracować jak również bawić się. Nie pisze tutaj o piciu alkoholu bo to jest totalnie zabronione jak jest się w ciąży ale nie rozumiem, czemu raz na jakiś czas nie powinno się wyskoczyć do restauracji. Sama glównie gotuję w domu ale co tydzień lubie ze znajomymi albo z mężem wyjść do jakiejś fajnej knajpki i zrobić coś przygotowane przez profesjonalnego kucharza albo pizzermana.

Jesli chcecie spróbować oryginalnej pizzy, polecam telepizzę. Zobaczcie jaką ciekawa pizzę mają aktualnie:

Ostatnia edycja:
reklama

findmysky

Fanka BB :)
Od
25 Grudzień 2017
Miasto
południe
Odpowiedzi
0
Tak, jadam na mieście i zdarzyło się nawet zjeść fast-fooda, bo miałam meeega ochotę. Przy zdrowym, racjonalnym jedzeniu na co dzień takie grzeszki od czasu do czasu nie zaszkodzą. :)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku