reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszła mama a jedzenie w mieście

Ja staram się stawiać na domowe obiadki, aczkolwiek gdy najdzie mnie ochota nie odmawiam sobie i zamawiamy pizze :)
 
reklama
Ja jadałam na mieście, ale nie w fast foodach, tylko w restauracjach, gdzie jest jedzenie na wagę. Brałam mięso/ryby i warzywa. Zdrowo, i nie wychodzi super drogo :)
 
jadam w domu zdrowe posiłki, ale czasami jak ogarnie mnie ta ogromna chęć na coś konkretnego niezbyt zdrowego i nie potrafię się jej oprzeć to jadam na mieście. chociaż staram się to ograniczać do minimum:-)
 
Ja generalnie staram sie jesc bardzo zdrowo i zakupy robie glownie w sklepach eko, niestety przez pierwszy trymestr kompletnie nie moglam patrzec na jakiekolwiek jedzenie. Wizyty w reatauracjach byly dla mnie katorga, glownie ze wzgledu na zapachy... Ale okazjonalny cheeseburger wchodzil mi bez najmniejszych problemow i wlasciwie byl jedyna rzecza ktora zjadalam z apetytem a nie ze skrajnym
obrzydzeniem ;D A przed ciaza w Macdonaldzie nie jadalam absolutnie nigdy ;)
 
Ostatnia edycja:
Tak, jadam na mieście i zdarzyło się nawet zjeść fast-fooda, bo miałam meeega ochotę. Przy zdrowym, racjonalnym jedzeniu na co dzień takie grzeszki od czasu do czasu nie zaszkodzą. :)
 
Do góry