reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszła mama na basenie

LadyLuna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Maj 2013
Postów
17
Witam. Jestem w trzecim trymestrze ciąży, ostatnio ból kręgosłupa daje mi nieźle popalic :( Mój lekarz prowadzący zalecił mi basen, tak więc trzeba najpierw zaopatrzyć się w stój kąpielowy. Nie przytyłam jak narazie dużo (4kg) więc miałam zamiar założyc swój stary kostium który kiedyś nosiłam jak byłam ''pulchniejsza''. Okazał sie teraz idealny, zadowolona z siebie miałam zamiar w nim pojawić się na basenie gdy usłyszałam od mamy ''a dwóczęściowy to wogóle wypada w ciąży nosić?'' No i tu się zaczął mój problem. Wypada czy nie? Gdy zaczełam poszukiwania stroju jednoczęściowego dla kobiet w ciąży (próbowałam normalny jednoczęsciowy przymiezyc ale gdy na brzuch były dobre to na tyłku ''zwisały'' i bardzo brzydko to wygłądało) okazało się że wszędzie są w cenach 100zł albo i wiecej. Nie chce tyle wydawać na strój który założe raptem pare razy :( Jak uważacie mogłam bym sie pokazać na basenie w dwuczęściowym kostiumie czy jednak trza zainwestować w specjalny?
 
reklama
Ja chodziłam w dwuczęściowym i nie widziałam w tym żadnego problemu. Sama myśl, ze miałabym ubrać jednoczęściowy mi się nie podobała... Załóż taki, żeby Tobie było wygodnie i żebyś się dobrze czuła. Czy założysz jedno- czy dwu- to naga nie będziesz, wiec nie ma problemu ;-)
 
A czemu niby nie wypada? wszystkie gwiazdy w ciąży paradują w bikini? To Tobie ma być wygodnie i Ty masz się dobrze czuć a nie inni
 
Do góry