reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

No to i u mnie 2 straty, ale tym razem będzie inaczej..! :)
Tak zwane obrzeża centrum bądź osiedle prydworcowe. Jak zwał tak zwał. Niedaleko pks ;) A Ty?

 
reklama
Ja w Wasilkowie mieszkam. W ktorym tyg stracilas aniolki? To jedziemy na podobnym wozku podziwiam Cie bo ja po 2 stratach to bym jak na szpilkach siedziala. Ktory teraz u Ciebie tydzien? Czy planujesz jakas polozna brac do porodu czy cos tam z lekarzem sie dogadywac?
 
Ah no tak, chyba pisałaś już o Wasilkowie :)
Pierwsze dziecko straciłam w 11 tygodniu w sierpniu 2015 a kolejne w 5 tygodniu w grudniu 2015. Było bardzo ciężko.. Nawet nie będę opisywać, bo czasu nie cofnę.. Potem prawie rok starania bo organizm się zbuntował i w listopadzie 2016 udało się ponownie :) Jutro zaczynam 19 tydzień.

 
Co do porodu to zależy mi po prostu na USK. Nie będę nikomu płacić za opiekę tam. Liczę, że będzie okej :) Zawsze mogę poruszyć znajomości teściowej i spojrzą bardziej przychylnym okiem. Oby ;P

 
A ja juz sama nie wiem ktory szpital lepszy jedni chwala jeden inni drugi ja chyba nie bede wybierac gdzie trafie tam bede bo jak wybiore i bedzie lipa to bede miala do siebie pretensje. Ile Aga masz lat?
 
Ale masz prawo wyboru szpitala do porodu. A jak nie będzie miejsca to ich obowiązkiem jest załatwienie Ci karetkę i przewóz do innego. Mamy to w opiece okołopotodowej zapewnione. A jako że nikt w transport się nie bawi to przyjmą :) No ale ja mam lekarzy z tamtąd. W razie problemów zadzwonię do któregoś i pomoże. Chociaż zapewne zadzwonię już jadąc, że rodzę. [emoji14] Nie wiem czemu, ale nie biorę innego szpitala pod uwagę.
Mam 29 lat.

 
Ja w listopadzie tez 29 lat ☺ teraz oba szpitale na jednym podworku to latwiej odsylac ☺ szkoda ze moja gin przyjmuje tylko prywatnie kiedys pracowala w klinicznym.
 
Hej dziewczyny.
Bylam w czwartek na mojej pierwszej gimnastyce :-) myslalam, ze sie bardziej zmecze. Bylo bardzo fajnie. Wybieram sie znow w poniedzialek. Wczoraj bylam u mojego doktorka. Potwierdzil ze bede miec dziewczynke :-) Milenke. Moja mala ostatnio kopie jak szalona. A ja prawie nie zamykam lodowki. Caly czas cos jem. I gotuje, wczoraj golabki a dzis leczo.
Jutro jade w odwietki do znajomej bo urodzila. Pocacam se troche bejbusia.
Dziewczyny ja mam problem z tymi szpitalami bo nie wiem jak sie nazywaja.
Ja mieszkam obecnie w kleosinie a to praktycznie jak bialystok.


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej co do szpitali to tak ten duzy co polaczony jest z dsk co na Skladowskiej to Usk Uniwersytecki szpital kliniczny. Ten z Warszawskiej teraz obok tamtego jest i jak sie nie myle to Śniadecki mam nadzieje ze nie wprowadzilam wblad.
Co kupowalas w odwiedki dla kolezanki? Tez bym takim maluszkiem sie pobawila zaraz swoimi bedziemy sie bawic ☺ pozdrawiam dziewczyny i milego weekendu ☺
 
reklama
1489823564-aaaaaa.jpeg


Cos takiego mu kupilam. To juz duzy chlopiec bo ma 8 miesiecy:-) urodzil sie w UK i to jego pierwsza wizyta w domu.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Podobne tematy

Do góry