reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

reklama
Nie mam jeszcze planow. Szykuje sie na cesarke. Pierwsza mialam w usk. Tam zawsze jade jak cos jest z moimi nerkami (mam kolke nerkowa i tam dostaje zastrzyki).
Kurcze niby jeszcze tyle czasu jest do rozwiazania a jak se pomysle ze od przyszlego tygodnia to juz 6miesiac to mi slabo.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadza się, ten największy to USK, a taki stary przeniesiony obok USK to Szpital Wojewódzki im. Śniadeckiego. Są jeszcze prywatne szpitale, gdzieś za kasę też można rodzić ;)
@Integral gratulację Milenki! :) Mój Tymek jeszcze nie konie.. Choć wydaje mi się, że kilka razy czułam małe smyranie :)

Ja dziś się podłamałam wózkami.. Nie dość, że nie znalazłam hurtowni Start Baby i Baby Toys - nie nawidzę tego rynku! To potem mój mąż porównywał ze mną wózki i kręci nosem na cenę Anex Sport.. Albo bardziej na czarny kolor wózka.. Znaleźliśmy bardzo podobny jakościowo Espiro Next ale też cena powyżej 2 tysięcy za 2w1. No ale kurde jakoś jest zupełnie inna! Miękkie, delikatne, robią kółka w miejscu bo takie skrętne.. No i bardzo zgrabne, a te inne są jakieś wielkie i szerokie.. Mojemu spodobał się Bebetto Holand (cana o tysiaka mniej..) ale nie przekonuje mnie ta spacerówka.. Głowa pełna!

 
U mnie 8 juz miesiac a jeszcze pierwsza ciaza to wogole kosmos. Powiedz a w Usk przyjmuja Cie nawet jak nie ma ostrego dyzuru?
Wydaje mi sie ze kiedy bys nie pojechal to w usk i tak cie przyjma. Moj maly sie tam urodzil i bylo wszystko ok. Podoba mi sie jak oni te maluszki opatulaja w kocyki. Dzieciak jest tak stabilny ze nawet ktos kto nie potrafi trzymac da sobie rade.
Aga wozkami sie nie martw. Jeszcze znajdziesz swoje cudo. Na spokojnie.
Ja po wizycie u znajomej nawachalam sie bejbika, jestem mega szczesliwa i chyba zarazilam inna kolezanke ciaza :p

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda ze noe znalazlas oni sakolo firanek pod koniec alejki. A lozeczka dziewczyny macie jakies upatrzone. A i jeszcze co do gondoli chyba lepiej miec wieksza moja znajoma kupila mala dziecko mialo problem z bioderkami i nie mogla go wlozyc do wozka bo byl za waski.
 
Byłam przy tych firankach ale nic tam nie widziałam.. Mąż się zirytował, że wszędzie wali kebabem i kupimy wiek w sklepie a nie na rynku. [emoji14] Na szczęście mój wymarzony Anex ma całkiem dużą gondolę. Zwracam na to uwagę jak szukam :)

 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry