reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

--Aga--

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Styczeń 2017
Postów
7 106
Miasto
Białystok
Cześć dziewczyny! :)
Jakoś białostocki wątek na forum ucichł, więc odświeżam temat ;)
Są tu jakieś brzuchatki chętne do dzielenia się ciążowymi przeżyciami?

Jestem Agnieszka, termin porodu zaplanowany na 12 sierpnia 2017r. To moje pierwsze dziecko, więc jestem pełna ekscytacji! :)
A jak tam u was?

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
reklama
Witam w klubie przyszłych mamus! Ja zostanę mama po raz drugi. Rodze w lipcu 22.
Fajnie ze się odezwałaś, zaczęłam czuć się samotna.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Integral Jakoś strasznie mało nas z Białegostoku, więc super, że się ktoś znalazł :D
No to mamy blisko siebie terminy, super ;) Jak się czujesz? Płeć już poznałaś?

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
No niestety jeszcze nie wiem kto mi w brzuchu siedzi. Jutro mam usg wiec kto wie może się dowiem. Co do dolegliwości to początek ciąży to była mordega, miałam wszystkie dolegliwości jakie były przewidziane. Na moje szczęście już się to skończyło. W pierwszej ciąży czułam się jak bym nie była w ciąży. Mogłam robić i jeść wszystko.
A jak u Ciebie przechodzisz ciążę? Wybierasz się do szkoły rodzenia?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie pierwsze 4 dni bez mdłości i wymiotów, wracam do życia! :D Od 5 tygodnia było ciężko.. W końcu powoli zaczynam normalnie jeść i funkcjonować ;)
Od początku ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim i tak już zostanie. Do szkoły rodzenia idę jak najbardziej ;) Chyba od 20 tygodnia można się zapisać. Najpierw jakieś ćwiczenia dla mam się szykują, więc chętnie z nich skorzystam ;)
Kto prowadzi Twoją ciążę?

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
A która szkołę rodzenia wybrałaś? Ja wybieram się na początku marca na Bema. Też jestem na zwolnieniu od grudnia. Juz powoli dostaje kręcą od siedzenia w domu.
Tez miałam problemy z jedzeniem. Nie mogłam przełknąć mięsa w żadnej postaci. Teraz jem juz prawie normalnie. Moja ciążę prowadzi dr Jarocki.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również na Bema i też w marcu ;) Skoro razem siedzimy w domu można by wybrać się któregoś dnia na jakieś ciacho na miasto ;)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Oooo czytasz w moich myślach! !!
Ja teraz leczę przeziębienie po "domowemu" . Mam nadzieje ze mi przejdzie bo ciąża + przeziębienie to masakra.
A jak u Ciebie z lekarzem? Zadowolona jesteś? Wybierasz się na badania prenatalne?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tfu tfu nie zachorowałam mimo tylu chorób wśród znajomych. Zdrowiej i daj znać ;)

Moją ciążę prowadzi 2 lekarzy. Przezorny zawsze.. Itp ;p
Prywatnie chodzę do dr Przepieścia i jest spoko ;)
Mam też pakiet medyczny w Medicover i tam prowadzi mnie dr Mazurek.
Jestem po prenatalnych w Medicoverze (miałam w środę). Rośnie zdrowe, kochane maleństwo ;)
Ale z racji moich przygód genetycznych idę jeszcze raz (za 2 dni) na badania, prywatnie na Parkową do dr Leśniewicza.
W sumie to miałam mieć tylko u niego, ale Medicover zaproponował swoje, więc skorzystałem ;)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
reklama
No i super. Ja prenatalnych nie miałam. Teraz trochę mi szkoda. Miałam taką głupia lekarka. . . Ale z racji tego że poprzednia ciąża przeszła bez problemów mam nadzieje ze teraz tez tak będzie mimo że mam 30 lat.
Mam teraz taki okres ze buszu po internecie w szukam akcesoriów dla bejbika. Szkoda ze jeszcze nie wiem kto to. Może jutro się dowiem?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Podobne tematy

Do góry