reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez pieszczoszka1988, 17 Październik 2011.

1. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Witam:) może są tu jakieś przyszłe mamunie z Bielska -Białej.Chętnie bym poznała kogoś i porozmawiała na temat wyboru szpitala i tak dalej:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Styczeń 2013
  2. farmaceutka

farmaceutka Zaciekawiona BB

:)Witam :)
    Ja jeszcze w dwupaku...ale tylko 2 tygodnie i juz będziemy miec córeczke. Jestem z BB a rodzić bede w szpitalu wojewódzkim. A Ty kiedy bedziesz mamusią?pozdrawiam

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

Ja mam termin na 5 maja 2012 wiec jeszcze kawał czasu.Ja chyba będe rodzić na Wyspiańskiego bo na temat wojewodzkiego słyszałam nie miłe komentarze

5. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Ja mam termin na 6 czerwca i chyba wybiorę wojewódzki chociaż na wyspiańskiego też jest podobno dobrze

6. pieszczoszka1988

Zastanawiam sie tez nad prywatna klinika eskulap.Słyszałam,że tam tez fajnie jest .500zł kosztuje tam poród ze znieczuleniem oczywiscie. A nie wiem jak jest ze znieczuleniem w szpitalach normalnych czy trzeba sobie zapłacic czy co?

7. anuszkowo

anuszkowo Zaciekawiona BB

Witajcie:)

Jestem młodą mamą z BB i zapraszam przyszłe mamy na warsztaty "Jestem w ciąży". Warsztaty odbywają się przy Szkole Rodzenia Pod Szyndzielnią (Szpital Wojewódzki) .

Na zajęciach:
    • poznasz psychologiczne etapy ciąży,
    • dowiesz się jak ciąże może przeżywać Twój partner,
    • opracujesz swoje osobiste cele służące budowaniu harmonii w ciąży,
    • poznasz poród „widziany oczami dziecka“ i nauczysz się jak możesz zmniejszyć stres malucha związany z narodzinami i pierwszymi dniami w nowej rzeczywistości,
    • poszukasz odpowiedzi na pytania „Czym dla mnie jest szczęśliwe macierzyństwo?”,"Jaką chcę być mamą?", "Co robić by być mamą i dalej sobą?"
    • dowiesz się jak budować swoje pozytywne nastawienie do porodu,
    • poszerzysz wiedzę o emocjonalnych potrzebach małego dziecka.

Najbliższy termin rozpoczęcia to 18 listopad!

Dla forumowiczek z BabyBoom specjalna propozycja kuponów rabatowych upoważniających do 30% zniżki. Liczba kuponów ograniczona. Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu!

Szczegółowe informacje na temat tematyki oraz terminów zajęć na stronie Wyjątkowa Mama W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Zapraszam Anna Turyna

8. dziuba_1

dziuba_1 Zaangażowana w BB

No hej, ja też z BB i termin na 05.05 to może się na porodówce spotkamy z pieszczoszka? :-)
    Co do szpitala jeszcze nie wiem, każdy szpital ma swoje plusy i minusy. Jestem w miarę na bieżąco, bo ostatnio w rodzinie baby boom mamy ;)
    A co do znieczulenia to w szpitalu "normalnym" zapomnij o takim luksusie.

9. pieszczoszka1988

wiesz ja chce rodzic na wyspianskiego bo tam podobno teraz duzo lepsze sa warunki i moze miec znieczulenie ale chyba zaplacic sobie trzeba

10. reklama
  11. pieszczoszka1988

no i jeszcze sie zastanawiałam nad esculapem tam 500zł porod kosztuje

12. dziuba_1

dziuba_1 Zaangażowana w BB

no też myślę nad esculapem, niby wszyscy chwalą że miło i przyjemnie znieczulenie itd. ale z drugiej strony oni szybko wypisują do domu. I jednak to nie szpital jakby coś (odpukać) szło nie tak to nie ma tylu specjalistów. Sama nie wiem... dobrze że jeszcze jest czas ;)
    A do jakiego lekarza chodzisz? Bo na głównym pisałaś że masz zdjęcia USG beznadziejne. Dziwi mnie to bo w dzisiejszych czasach chyba każdy gabinet powinien mieć dobry sprzęt.

Poleć forum