reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Hahahhaaah
Sosinka no to byłby pomysł ja nawet ostatnio sie zastanawiałam też nad jakąs fajną knajpa dla mam z dzieciakami. Wiecie jakies przewijaki, zabawki, maty do zabawy dla maluszków no i jakaś wózkownia> do tego dostępność podrzewaczy do mleka, same mleko w jakiś takich saszetkach na jedno karmienie, jakieś słoiczki na stanie a do tego kawa pyszne ciachony i wsio dla mam Ehhhhh zeby takie marzenia w rzeczywiśtość zamienić
 
reklama
Olga remontem bym tego nie nazwała po prosty musimy z czegoś co do tej pory było graciarnią pokój zrobić ;)
Już jest nieźle. Spotkać się jasne. mam znowu troche ciuchów i już Ci chyba mgę zimowe oddać. W przyszłym tyg mam wolne chyba bo są rekolekcje ;) Moja mama też się chce wybrać bo chce zobaczyć jak dziewczyny razem wariują ;)
Mamba może potrzebujesz kogoś do spółki ;) mi się też marzy jakas cukiernia. Uwielbiam piec i nawet mi to wychodzi. muszę jeszcze się w tortach sprawdzić ;) Mam całkiem klarowną wizję tylko funduszy brak :( ale i tak ją kiedyś otworzę :p
 
Mamba to fakt wciąż jest wiele luk do zapełnienia na rynku, tylko potrzeba tej decyzji, rozpoczęcia działania i walki o swoje marzenia...a ryzyko jest zawsze, ale "kto nie zaryzykuje ten padnie łupem życia". Ostatnio nawet z mężem tak rozmawialiśmy, że jeszcze ten rok odpuszczamy bo ta przeprowadzka i mnóstwo załatwiania, ale może warto pomyśleć na początku nad czymś małym, bardziej dorywczo, na próbę... tylko najważniejszy pomysł...łatwo się mówi a potem wszystko różnie wychodzi, często pomysły pozostają tylko w głowie...niestety

Dziuba jak już znajdziesz jakiś boski przepis na tort to ja chcę widzieć odrazu zdjęcie i przepis :)
 
Cześć dziewczyny. Udało mi się zrealizować moje postanowienie jeszcze jak byłam w ciąży- w poniedziałek byłam na nartach :-D- sezon narciarski zaliczony :-).
Mamba gdzie te koszulki- tak zaglądam i zaglądam bo chcę je zobaczyć a tu nic ;-). Fajny pomysł z tą knajpą dla mam.
Dziuba życzę aby remont szybko się skończył :-)
 
witam. ja wpadłam tylko na chwilkę...
Nie udzielam się ponieważ macie tutaj swoją zgraną paczkę i bardziej piszecie między sobą... moje posty są tu nie potrzebne i raczej mało zauważalne... dlatego przestałam pisać .
 
ojej pieszczoszka, na pewno wszyscy czytają Twoje posty, ja nieraz czytam wszystko (choć ostatnio się nie wczytywałam), nie odpisuję ale czytam i przyjmuję do wiadomości, nieraz na sierpniówkach napiszę coś i nikt się nie odnosi ale wiem że dziewczyny czytają, albo piszę, ktoś mi odpowie a ja tylko przeczytam odpowiedź, no tak to jest, na pewno nikt celowo nie ignoruje Twoich postów
 
mamba nic nie wymyśliłam :D jestem tez na innym forum i jest jakoś inaczej a tu.. hmm.. to nie tylko moje odczucie. Dlatego po prostu przestałam się udzielać. To nie jakiś foch czy coś:-p po prostu uznałam,że nie ma sensu..
 
reklama
Do góry