reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
ja w esculapie miałam 2,5 roku temu cc i bardzo polecam, choć teraz się waham czy drugie cięcie nie zrobić w wyspiańskim - tak jak w 1 ciąży, tak teraz chodzę do dr Balisia, teraz w grudniu miałam "przyjemność" spędzić 10 dni tam w szpitalu na ginekologii i opieka jest bardzo dobra
 
hej dziewczyny
jestem mamą trzech bobasów:) wszystkie urodzone w bielsku:) jeśli chodzi o temat szpitali to ja rodziłam w wojewódzkim całą trójkę i jestem zadowolona, ale miałam 'swoją położną':)

a przyszłam tutaj bo mam duuuuużo ciuszków do sprzedania. głównie sukienek ślicznych i innych rzeczy. wiem że za wcześnie, ale może chciałybyście w przyszłości obejrzeć to możemy się spotkać albo foto mogę poprzesyłać.
ja sama kupowałam takie mega paki od koleżanek i mam ciuchy markowe a w sumie maleństwo parę razy to nosiło bo rośnie baardzo szybko.
więc jest używane ciuszki to duża oszczędność.
Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana proszę o info na priv.
Pozdrawiam i życzę duuuużo miłości i cierpliwości:)
Kwietniówka 2011
 
Cześć jestem tu nowa i nie za bardzo wiem co gdzie i jak:tak: wiec myślę że może mi pomożecie .
Jestem w 35 tygodniu ciąży i trochę się boje rodzić w Żywcu czy mocie jakieś dobre opinie na temat tego szpitala???
aha a jak się robi ten pasek który widzę u was wszystkich???
 
siwa hej:)
generalnie ja bym się żywca bała. co prawda szwagierka dwójkę dzieci tam urodziła (jedno cc jedno sn) ale na przykład kumpele z Milówki do Bielska jechały, nawet na patologii w Bielsku wolały leżeć niż w Zywcu wiec z ich opinii moge odradzic.
ale ja rodziłam w wojewódzki 3 razy i bardzo sobie chwalę, a też ma różne opinie więc to pewnie zależy...
 
Morgaine dziękuję za odpis,sama jeszcze nie wiem gdzie pojade,jak bedzie nadal pośladkowy to dam dyla do Bielska a jak się przekreci to pojade do żywca narazie to mam mętlik w głowie,pozdrawiam.
 
hej
też jestem z Bielska ale urodziłam w październiku w Esculapie i jeśli miałabym jeszcze rodzic choc już nie planuje :-D to tylko tam,miałam planowane cc i jestem bardzo zadowolona,niby szybko stawiają na nogi ale to jest duży plus bo szybko dochodzi się do siebie a że szybko wypuszczają do domku to fakt ale ja wolałam odpoczywac w domu niż w szpitalu.
 
reklama
Hej:-) ja zaplanowałam sobie poród na wyspiańskiego, już raz w ciąży w 26 27 tyg tam byłam, i jeśli można tak powiedzieć to było dość dobrze:-) ale to oczywiście zależy od położnej i lekarza bo tylko nieliczni jak wszędzie z prawdziwym powołaniem. Eskulap dla mnie odpada bo już miałam komplikacje a o wojewódzkim duuużo się nasłuchałam...
 
Do góry