reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
no myślę że dojdziemy, ew. jak się nie wyrobię to mnie mąż też na błonia rzuci, będę się zdzwaniać z dziubą

Patusia, wyślij mi Twój nr na priv
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich jest tutaj "Nowa", na imię mam Sabina lat 29 od 2 lat staram się o potomstwo ale bez rezultatu :/
Mam pytanko do dziewczyn które miały wykonywanie badanie hsg czy to naprawdę jest takie straszne jak czytam na innych forach :/ Ja dostałam skierowanie do szpitala na Wyspiańskiego badania będzie wykonywał p.Piotr Dawid ( akurat do niego teraz chodzę na wizyty), po dzwoniłam po prywatnych klinikach i koszt zabiegu ( mniej bolesnego niż hsg ) kosztuje 900 zł:/ I dlatego mam dylemat czy iść prywatnie i zapłacić czy iść do szpitala ??? Sama nie wiem co mam zrobić :-(
 
Cześć Sabri :-)
Osobiście nie przechodziłam tego zabiegu, ale miała go moja siostra i to chyba dwu, albo trzykrotnie i nie narzekała. Nic przyjemnego owszem, ale da się przeżyć. Na wydatek 900zł zdecydowałabym się chyba tylko wtedy, jakbyś miała napawdę niski próg bólu. W innym wypadku chyba niewarto. Dr Dawid prowadził moją ciążę i robił mi cc - fajny lekarz z poczuciem humoru :-) Powodzenia w staraniach!!!! Aha i po hsg moja siostra zaszła w ciążę, moja koleżanka zresztą też tak więc Tobie życzę tego samego :-)

Dziewczyny dzięki za wczorajsze spotkanie!!! Trzeba to powtórzyć :-D
Olga Arturo całe popołudnie nawijał o Twoim psie :-) Był nim zachwycony :-)
 
hahah Tonya, cieszę się że się Kena Arturkowi podobała :)
a spotkanie ekstra nam wyszło :)
dziuba, dzięki za latanie za Natalią :**
witaj Sabri :) nie pomogę bo nie orientuję się w tym temacie...
 
Ja również dziękuję za spotkanie :). Było super :). Mam nadzieję, że kiedyś to jeszcze powtórzymy :). Z Olivią byłyśmy chyba z godzinę jeszcze :).
Olga jak Ty pisałaś tego posta o nr telefonu to ja już dawno byłam w drodze do cygańskiego lasu :p.
A tak poza tym macie super dzieci- na ten czas co byłyśmy to uważam, że są bardzo grzeczne :-)
 
Witaj Sabri. Ja też nie pomogę. Może tyle, że nie czytaj na forach! Każdy Ci może cokolwiek napisać a jak musisz mieć to badanie to musisz i już nie myśl o tym. Trzymam kciuki :)

A następnym razem lotnisko! Bo ta jazda w busie mnie zabiła :( wracając Zuza też już się nudziła i trochę jęczała ale dotarłyśmy... a na przystanku Pani sprzedawała ciasteczka: 4 paczki kruchych ciastek, bombonierka i paczka michałków za 10zł!!! Wszystko z datami do 2014 więc ok. Nie wiem może kradzione czy co... ale dałam się skusić ;)
 
reklama
Do góry