reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Witam :) Mieszkamy w Cieszynie, i po pierwszym porodzie jestem średnio zadowolona. Zastanawiam sie właśnie czy nie lepiej bedzie rodzić tym razem w Bielsku... Ktoś ma porównanie ?
 
Witam :) od roku również mieszkam w Bielsku, to moja pierwsza ciąża trochę się już stresuję.
Moj termin to 12.01
Pozdrawiam przyszłe mamy chętnie dołączę się do rozmowy o ile tu zaglądacie :)
 
Hej :) Ze szpitalem wojewódzkim w BB jest chyba trochę tak, że zależy na kogo trafisz. Jest grono zadowolonych mam i grono takich, które odradzają i nie chcą tam wracać. Od czego to zależy? Nie mam pojęcia, ja rodziłam w Żywcu i nie dam złego słowa powiedzieć na tamtejszą ekipę. Dodam tylko, że to był mój pierwszy poród, nie miałam pojęcia czego się spodziewać i zajęli się nami naprawdę dobrze. Dla porównania, moja koleżanka też chciała rodzić w Żywcu, ale w dniu porodu ktoś ją tam bardzo źle potraktował, pojechała do Bielska i w sumie nie można powiedzieć, żeby też była jakoś niesamowicie zadowolona... Inna koleżanka z kolei rodziła również w Bielsku, miała opłaconą położna i jest przeszczęśliwa. Urodziła synka, który ważył dobrze ponad 4kg, nacięli ją, ale naprawdę płytko, gdyż miała tylko 4 szwy :)
 
Tez myslalam nad zywcem ale moj dr powiedzial zebym sie nie nastawiala bo przy drugim porodzie moge tam nie dojechac skoro pierwszy byl szybki to teraz moze byc ekspress :D Oby mial racje ! Takze chyba wyladuje na miejscu w cieszynie . My termin 20.01 :)
 
reklama
Gratuluję ! :) tak sobie myślę, że skoro to Twój drugi poród, to też w razie czego nie dasz sobie w kaszę dmuchać, bo już nie będziesz taka przerażona i nic niewiedząca :D :) więc Cieszyn czy Bielsko czy Żywiec chyba nie ma znaczenia :)
 
Do góry