reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

No to jedź w 38+1 jak nie będzie miejsca to Ci każą wrócić na następny dzień i tyle. Skoro takiej informacji udzielił Ci szpital, to widać takie tam panują zasady.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Na to wychodzi, ale dziwne mają te zasady ;) W takim razie pewnie tak też zrobię i pojadę w 38+1
 
reklama
Sorry dziewczyny, ale ja bym jeszcze raz pojechała do szpitala i niech sie określa kiedy mam być. Moje dziecko w 38 tygodniu nie było jeszcze gotowe na wyjście na świat. Niech zrobią usg i powiedzą co i jak, a nie ze Ty sama masz o tym decydować. I co to za jeżdżenie po kilka razy?! Nie:/
 
Sorry dziewczyny, ale ja bym jeszcze raz pojechała do szpitala i niech sie określa kiedy mam być. Moje dziecko w 38 tygodniu nie było jeszcze gotowe na wyjście na świat. Niech zrobią usg i powiedzą co i jak, a nie ze Ty sama masz o tym decydować. I co to za jeżdżenie po kilka razy?! Nie:/
To jeżdżenie, że jak nie ma miejsca to nikt CC na korytarzu nie zrobi. Jeżeli jest planowe CC, i nagła sytuacja to przyjmą nagła stąd nie koniecznie muszą być miejsca. Niestety ilość miejsc w szpitalu się nie mnoży, ja też pojechałam z rozpoczętym poronieniem odsiedziałam swoje na IP okazało się, że nie ma miejsc i mnie nie przyjęli, dojechałam na Wyspiańskiego i już miałam według karty obfite krwawienie z dróg rodnych. Lekarz prowadzący monitoruje na bieżąco stan dziecka więc pewnie na ostatniej wizycie będzie w stanie powiedzieć, czy dziecko może się rodzić czy nie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w niedziele byłam w Wojewódzkim i mimochodem słyszałam rozmowę położnej z lekarką- dzień wcześniej było 16 wypisów i tyle samo kobiet przyjęli następnego dnia w tym podobno 4 cc. Wiec mnie chyba nie dziwi że tak wygląda tam aktualnie sytuacja z planowanymi cesarka mi. Mają taki nawal pacjentek że jak coś zaplanują to i tak nagle wypadki mają pierwszeństwo a jak nie ma konkretnego terminu to przynajmniej nikt nie może mieć do nich pretensji.
 
Ostatnią wizytę mam w nst tygodniu i wtedy jeszcze raz dopytam mojej ginki kiedy by było najlepiej iść. Na wcześniejszej wizycie jak to stwierdziła lekarka z synka będzie kawał chłopa i wszystko było w porządku, więc może sobie poradzi jak go wyciągną po tym 38 tygodniu.
 
Jeszcze nie urodziłam :) Do szpitala się wybieram za tydzień we wtorek, wtedy będzie 38t+2d i wtedy zobaczymy czy mnie przyjmą czy odeślą do domu :p Dziś zauważyłam że lekko mi brzuch opadł, także pomału widać że zbliżam się do mety :)
 
Jeszcze nie urodziłam :) Do szpitala się wybieram za tydzień we wtorek, wtedy będzie 38t+2d i wtedy zobaczymy czy mnie przyjmą czy odeślą do domu [emoji14] Dziś zauważyłam że lekko mi brzuch opadł, także pomału widać że zbliżam się do mety :)
Ja byłam w środę o 19:40 czekałam do 22:10 po czym dowiedziałam się, że lekarz przyjmie mnie koło 1 i pojechałam do domu. Dzisiaj przyjęli mnie na oddział rano, ale też położne marudziły, że miejsc nie ma.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w środę o 19:40 czekałam do 22:10 po czym dowiedziałam się, że lekarz przyjmie mnie koło 1 i pojechałam do domu. Dzisiaj przyjęli mnie na oddział rano, ale też położne marudziły, że miejsc nie ma.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Może po pełni takie tłumy są, oby za tydzień się rozluźniło. Coś się tak w ogóle stało poważnego, że musiałaś iść do szpitala?
 
reklama
Do góry