reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Ja już na początku ciąży leżałam na Wyspiańskiego, i jeśli chodzi o personel to bajka tyle mogę powiedzieć... Ale jak dalej na porodówce to nie mam pojęcia.. Gdyby nie to że chcę rodzić ze znieczuleniem pewnie też bym tam rodziła.
A o wojewódzkim się tyle nasłuchałam że nawet mi nie przeszło przez myśl żeby tam urodzić.
 
reklama
Ja nawet nie myślę o tym znieczuleniu bo bardziej bałabym się tego zastrzyku niż porodu... ale już jakoś przyzwyczailam się do myśli,że poród blisko i nawet jestem spokojna i mi się dłuży. Tak niedawno był 21 tydzień jak u Ciebie a tu już 37 strasznie szybko to zleciało ... Pozdrawiam :-)
 
Tak do półmetka to się wlecze nawet a potem jak strzelił..
Z jednej strony chciała bym to mieć za sobą, a z drugiej potwornie się boję : ).
To już lada chwila maleństwo się wykluje! Życzę powodzonka! ;-)
 
Właśnie tak do 7 miesiąca bardziej się bałam a teraz to staram się być na luzie, tak sobie pomyślałam, że tak czy siak muszę urodzić więc po co się stresować a zestresowana będzie nasza Milenka... Ona w swoim brzuszku, ma tam cieplutko słyszy moje serduszko, a tu nagle ktoś ją wyciąga za głowę wokoło zimno pełno ludzi ... Nie dziwię się, że te dzieciątka tak płaczą... taki stres na początek. Ja właśnie w 21 tyg byłam na usg połówkowym w euroklinice w bielsku u fajnego doktora Dawida i dowiedziałam się że to dziewczynka.
Też powodzonka Ci życzę i nie bój się:-)
 
O to ja będę pierwsza, która przez to przejdzie... napiszę Wam przeżycia po porodzie (a rodze na wyspiańskiego) więc może będzie łatwiej podjąć decyzje:-) Pozdrawiam
 
reklama
DZiewczyny,czy ktoras z Was miala do czynienia z dr Ćwiklickim? Przyjmuje na P. Skargi w Euroklinice w BB.
Nurtuje mnie jedno-zaszlam teraz w ciaze,chcialabym prowadzic ja u niego. Czy ktoras z Was moze mi opowiedziec jak to wyglada-czy chodzac do niego na NFZ ( na P. Skargi) moge liczyc na usg i badanie na kazdej wizycie,jakie on ma podejscie?
Czy wspolpracuje tam z jakas polozna?
I jak wyglada u niego wypisywanie L4,daje czy nie bardzo???
Bede wdzieczna za odpowiedzi!! Bo musze w miare szybko wybrac lekarza prowadzacego,a to przeciez powazna decyzja!
 
Do góry