reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
6 890
Miasto
Bielsko-Biała
Witam:) może są tu jakieś przyszłe mamunie z Bielska -Białej.Chętnie bym poznała kogoś i porozmawiała na temat wyboru szpitala i tak dalej:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
:)Witam :)
Ja jeszcze w dwupaku...ale tylko 2 tygodnie i juz będziemy miec córeczke. Jestem z BB a rodzić bede w szpitalu wojewódzkim. A Ty kiedy bedziesz mamusią?pozdrawiam
 
Zastanawiam sie tez nad prywatna klinika eskulap.Słyszałam,że tam tez fajnie jest .500zł kosztuje tam poród ze znieczuleniem oczywiscie. A nie wiem jak jest ze znieczuleniem w szpitalach normalnych czy trzeba sobie zapłacic czy co?
 
Witajcie:)

Jestem młodą mamą z BB i zapraszam przyszłe mamy na warsztaty "Jestem w ciąży". Warsztaty odbywają się przy Szkole Rodzenia Pod Szyndzielnią (Szpital Wojewódzki) .

Na zajęciach:
  • poznasz psychologiczne etapy ciąży,
  • dowiesz się jak ciąże może przeżywać Twój partner,
  • opracujesz swoje osobiste cele służące budowaniu harmonii w ciąży,
  • poznasz poród „widziany oczami dziecka“ i nauczysz się jak możesz zmniejszyć stres malucha związany z narodzinami i pierwszymi dniami w nowej rzeczywistości,
  • poszukasz odpowiedzi na pytania „Czym dla mnie jest szczęśliwe macierzyństwo?”,"Jaką chcę być mamą?", "Co robić by być mamą i dalej sobą?"
  • dowiesz się jak budować swoje pozytywne nastawienie do porodu,
  • poszerzysz wiedzę o emocjonalnych potrzebach małego dziecka.


Najbliższy termin rozpoczęcia to 18 listopad!

Dla forumowiczek z BabyBoom specjalna propozycja kuponów rabatowych upoważniających do 30% zniżki. Liczba kuponów ograniczona. Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu!

Szczegółowe informacje na temat tematyki oraz terminów zajęć na stronie Wyjątkowa Mama W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Zapraszam Anna Turyna
 
No hej, ja też z BB i termin na 05.05 to może się na porodówce spotkamy z pieszczoszka? :-)
Co do szpitala jeszcze nie wiem, każdy szpital ma swoje plusy i minusy. Jestem w miarę na bieżąco, bo ostatnio w rodzinie baby boom mamy ;)
A co do znieczulenia to w szpitalu "normalnym" zapomnij o takim luksusie.
 
reklama
no też myślę nad esculapem, niby wszyscy chwalą że miło i przyjemnie znieczulenie itd. ale z drugiej strony oni szybko wypisują do domu. I jednak to nie szpital jakby coś (odpukać) szło nie tak to nie ma tylu specjalistów. Sama nie wiem... dobrze że jeszcze jest czas ;)
A do jakiego lekarza chodzisz? Bo na głównym pisałaś że masz zdjęcia USG beznadziejne. Dziwi mnie to bo w dzisiejszych czasach chyba każdy gabinet powinien mieć dobry sprzęt.
 
Do góry