reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

KatyB

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
2 177
Jest juz masa tematow dla kobitek starajacych sie a ja chcialam zebysmy mialy miejsce dla juz zacizonych znajomych i dla tych z nas ktore w takim stanie niedlugo beda :)))))))))))

Dziewczynki moje stare wyjadaczki mam nadzieje ze sie tu jutro zjawicie.....i bedziemy mogly gadac jak zwykle o wszystkim a nie tylko o jednym :-)
Ostatnio na starym forum jest tylko jeden temat i sczerze mowic jakos mi to nie pasi:sorry:........wiec mam nadzieje ze sie tu zjawicie:tak: i bedzie jak dawniej podaguchy i troska jedna o druga a nie tylko o wlasny tylek !!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katy - ja tez zaglądam w "tamto" miejsce czasami tylko, bo czuje się jak piąte koło u wozu, a często wręcz niezauważana, więc Cie w zupełności rozumiem.

Jak przygotowania do Świąt? Powiem Ci, że tak z dala od rodziny, to i atmosfera nie ta i pogoda cóś nie bardzo, ale ilość pracy nie pozwala zapomnieć, że juz są za drzwiami.

Dobrej nocki. Buziaki i do jutra.
 
dzień dobry :))) dobrze, że jesteście...
Ja dziś jeszcze w pracy ale mają nas puścić do domku ok 12 :))) no i jedziemy do mnie do Krakowa , a na 2 dzień Świąt do teścia. Wszystko było dyby fajnie, gdyby nie ta cholerna pogoda. Nawet na spacerek nie da się iść, nie mówiąc o humorze. Ale już nie nie mogę się doczekać Świątecznego śniadania mrrr i tego zapachuuu ech, jeszcze kilka godzin ;))))
 
Oczywiście i ja sie melduje !!!!!!!!!!! :-DJak dobrze ze Kasiu założyłaś ten wątek
Bedzie tak jak kiedyś !!!!!!!!!!!!!


Dokładnie pogoda nas nie rozpieściła w te święta :( !!!!!!!!!!!!!! buuuu.....!!!!!!!!!!!!!!!
 
Karolinka jakie ciacho robisz ????????????????????? bo sałatka warzywna tak ???????????????? wyczytałam na enpr :-p

Katka mam nadzieje ze tata czuje sie dobrze po wczorajszej operacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karolina nie zawsze jest sens patrzec na suwaczek bo to są wiesz orientacyjne średnie dane, ja zawsze mam tak ze moje dziecko jest cięższe nic to piszą mi w suwaczkach czy na stronach hehe !!!!!!!!!!!!! np teraz jest ze 400gram a tak naprawde waży juz 500gram !!!!!!!!!!!!!!!!! :) juz niedługo poczujesz, jesteś szczupła brzuszek ładnie sie zaokrąglił wiec i poczujesz na dniach jak CIę smera Jagódka !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja poczułam po 20 tyg dopiero Jasia ale to tez dlatego ze miałam brzuszek spory juz !!!!!! Ale zleciało CI, niedługo bedzie juz połowa za Toba !!!!!!! :) i bedziesz pić lepek fuuuujjjjjj,,,,,,,,, ja mam skierowowanie własnie na glukozę i nie wiem jak przetrwam bo obciązenie po 2 godzinach !!!!!!! ale cytryna bedzie wciśnięta !!!!!!!!!!! zeby sie nie porzygać po drodze do domu hehe
 
Ostatnia edycja:
karolina hehe bo ja budze sie z kogutami ale pozniej ide spac hehe co do suwaczkow to patrz na nie z przymrozeniem oka u mnie np pisze ze mala ma ok 2 kg a w tamtym tyg na usg miala niecale 1,6 tak wiec watpie by przytyla prawie 400g

ilona mi kazali za kazdym razem gdy niedobrze sie robilo lizac cytryne heh tak wiec nie odrywalam od niej jezyka hehe

Katy mam nadzieje ze operacja sie udala a jak tam u ciebie bylas u lekarza ?

katrina ja tez czuje sie dziwnie na tamtym mimo iz bylam prawie od poczatku to jakos nie pasuje tam


powiem wam ze ja tez jakos nie czuje swiat moze dlatego ze glowy do tego nie mam brzuch znowu twardnieje :( u mnie pogoda zapowiada sie na ladna ale z nia to nigdy nie wiadomo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zzagubiona- Tobie ten magnez nie pomaga? Qrcze ja tam się nie znam, ale może odpuść sobie przedświąteczne porządki i poleż troszkę z nogami w górze. Matko byle tylko wszystko było dobrze...
Co do tamtego wątku... Ja miałam wrażenie, że nie mogę się wedrzeć, wbić w dyskusję. Qrcze jakbym próbowała przekrzyczeć przekupki na targu... :)))
A co do suwaczków- przereklamowane troszkę ;)

Katka- a Twój małż był już na tym badaniu nasienia?
 
reklama
Karolinka to pyszności robisz!!!!!!!!!!!!!!!! a co to za ciasto ta kretowina ???????? czy to coś takiego jak kpiec kreta ????????? bo takie same składniki jak na kopiec !!
Ja Ci nie pomogę tak naprawde, bo ja kupuje dziś 2 babki w cukierni, jutro robię 3 bita a mama zrobi mi sernik , bo mnie tez nie zawsze baby wychodzą a szkoda mojego czasu i składników ( zwłaszcza jajek bo takie drogie teraz )
Zrobię jeszcze sałatkę z serem, ananasem, w sosie czosnkowym, tata mi piecze schab i szynkę także po co wiecej robić, to tak zeby było co w domciu zjeść bo jak zawsze na domy idziemy wiec tam bedzie wieksza wyżerka :)

zagubiona ooooo dobrze wiedziec !!!!!!!!!!!!!! bo z Jankiem to wcisnęłam sobie cytyrynę ale ze wtedy codziennie wymiotowałam cięzko mi było wytrzymać te 2 godziny, mysle ze teraz tak żle juz nie bedzie :) bo to ogólnie w smaku OK ale na czczo taki lepek wypić to szok po prostu no nie ??????????


no i nie przemeczaj sie jak chcesz swieta w domu spędzic !!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry