reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Paula na huste jest za zimno to raz a dwa tez jej sie juz znudziła :( mam z nia duży problem bo nawet zabawki ma na 5 min juz drugi raz zmieniam kupuje a potem sprzedaje :no: Płakać mi sie chce
 
witam kochane!

u nas jakoś szybko ucieka czas i brak czasu na neta. wieczorem poczytam co u was ale w telefonie więc dlatego nie odpisuję

dzisiaj byłam zamówić mebelki Olkowi do pokoju. a zimno u nas i wieje ale co zrobić trzeba wyjść

młody właśnie zjadł ziemniaka i marchewkę z masełkiem i może zaśnie łobuz. w nocy dzisiaj nie spał 2 godziny tylko chciał się bawic. do tego pobudki nadal o 6. chyba znowu jakies zęby się szykują. a ja padam na pyszczek mam taki deficyt snu

liluu nie wiem co ci poradzić. my na szczęście nie mamy problemu z wózkiem. moze jak się zrobi cieplej i mała nie będzie taka opatulona będzie miałą więcej swobody to polubi podróze w wózku

losiczko ale cudo kolejne

jane kochana wiem że ci ciężko ale nie załamuj się. cały czas trzymam kciuki. wpadaj do nas bo tęskno

katy przykro mi ze męczą cię bóle głowy. oby szybko minęły
 
Liluu a może jej za ciepło albo za zimno :confused: No juz kurcze sama nie wiem....U nas najcześciej jest tak,że tylko kompinezon włoże Biance, a ta juz zasy[ia :-) Także bardzo Ci współczuje ....

losiczko a to czekam :-) I sie doczekac już nie mogę :-)
 
Truskaweczko i Roszpunko jutro po 8 wyślę Wam paczuszki na poczcie była taka kolejka ze z godzine bym stała a rano nie będzie nikogo.

Pisze do Roszpunki a ona powie że torebka ble.........;-);-);-)

Liluu przypomina mi sie Kubula on miał dosłownie alergie na wózek :baffled:

A w południe z zaskoczenia odwiedziła mnie ciocia :szok: wpadła wypiła pół kawy i pojechała :baffled: chyba miała jakiś cel ale jak zobaczyła mężula to uciekła :-D

Babka przywiozła mi 6 torebek do szycia.
 
Losiczko a juz myślałam ze moje dziecko jest wyjątkowe :-D A ty mnie na ziemie sprowadzasz :-p Ale dzięki przynajmniej teraz czuje sie lepiej bo nie tylko ja mam takie problemy ;-)

Rozia sprawdzone juz niestety nie to
 
Losiczko, super:tak: I kutas jest:-):-):-) Poślij mi nr konta i ile mam zapłacić na pw.


Lilu, a nie dałoby się uśpić Lily i wtedy wyjść? Też miałam ciężkie chwile wózkowe, do teraz czasem jak Mały zacznie płakać to lecę do domu. Jak zrobi się cieplej to będzie się dało wziąć Maleństwo na ręce.
 
Ostatnia edycja:
Roszpunko tak tez robimy ;) ale jest cyrk jak sie obudzi :angry: A ona potrafi sie obudzić od pierdnięcia muchy niestety mówię wam czasami brak mi słów ale co zrobię zaciskam zęby i tule mocńo żeby czuła ze jest kochana :) pomimo wszystko bo mnie tej miłości nie okazał nikt ;)
 
Liluu kochana kochaj córeczkę z całych sił ale musisz ją tak nauczyć żeby Was nie zamęczyła. Dzieci czują jak moga wykorzystac rodziców nawet takie malenkie.Mój mężulo nauczył Szymonka przez wekendy ze był przez niego ciągle noszony .Potem w poniedziałek poszedł do pracy ja do maszyny i ryk w nie bogłosy bo mały myślał że i mama będzie nosiła. Poryczał i przestał bo wiedział ze mama to nie tata . A miał wtedy 2 miesiące jak zaczełam szyć.

Szczęsliwa spokojna mama to i dziecko będzie takie. Ja wiem że chcesz malenkiej dac wszystko co najlepsze ale patrz też chociaż troszkę na siebie. Ach jak ja bym chciała takiego małego brzdąca :sorry2:
 
reklama
Losiczko ale ona jak płacze to nie daje za wygrana ;(
nie przestaje Kurcze ja juz nie wiem mam nadzieje ze jej to minie albo jak podrosnie to bedzie mozna tłumaczyć bo innego wyjścia nie ma :)
ale nie jestem nieszczęśliwa bo bardzo jej pragnelam i kocham i jest ok :tak:
 
Do góry