reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Joasiu kto wie,może już nie wrócisz sama z tej wizyty ;-)

Bianka dziś zrobiła pierwsze kroczki przy kanapie :-) A najśmieszniejsze jest to,że dopiero zaczęła przy niej wstawać i nadal się chwieje na nogach :-) I boi się sama siadać :-)
 
Jestem..po wizycie..wszystko ok..corcia gotowa do startu ;) ok.3000g ...gin mowi ze mam sie szykować na weekend na porodówke..wiec mam jeszcze pare dni..corcie beda miały ferie wiec mi pasuje :):)

Rozia-brawo dla Bianki...to sie zacznie :):):)
 
Joasiu to czekamy cierpliwie :-)

Dziękujemy bardzo :-) No do samodzielnego chodzenia jeszcze daleko, ale postępy są :-) A dość długo był przestój :-)
 
i ja się melduję

dziś padnięta i jakaś taka ..nie w sosie :/

za to jutro mam w planie byczenie się! i mam nadzieję że córa moja ma taki sam plan:-p:-D

Rozia wielkie brawa dla Bianki:-):tak: i dobrze że wróciłaś:-)
Marysia hihi to nam numer wycięłaś :p
Joanna korzystaj zatem z ostatnich chwil spokoju, a potem sruuuu Rodzić proszę lekko łatwo i szybko ;) tego życzę ;)
Roza jak tam Twoje panienki? ;)
Liluu daj znak życia ;) co u was?
Paula hooop hop? jak psinka? Puzel?

resztę bandy proszę o meldunek ;)
 
Hello :-)
Jejku jakie tu pustki :szok::szok::szok: a myślałam, że jak wrócę po weekendzie to będę miała problem żeby nadrobić :huh:


Rozia ja tęskniłam ja ja :zawstydzona/y:;-)
Gratulacje dla stojąco- chodzącej Bianki :*

Joasiu no to czekamyyyy :tak: Nie wiem jak reszta, ale ja nie mogę się doczekać :-p

Truskafffka dziękuję, że pytasz :tak:
Piesior fajnie, coraz mądrzejszy :blink: Jak wpadnie w szał zabawy to jest koniec, ale poza tym grzeczniaczek :tak: A Puzel dziś poszedł pierwszy raz po L4 do pracy- boroczek :-( no, ale ktoś musi ;-)

Marysiu prezent Noworoczny konkretny :*

A my już dzisiaj odprawiliśmy Dzień Babci i Dziadka :-) Akurat na weekend pojechaliśmy do mnie do domku i dzisiaj odwiedziliśmy jednych dziadków :blink: drugim wysłałam kartkę, bo za daleko mieszkają... A Wy jakie plany macie na Święto Dziadeczków?

Miłego Wieczorku :*
 
reklama
Rozia noo widzisz bo z Marysi taka cicha woda :p
kiedy dokładnie wracasz do pracy?
ja się zastanawiam ...jak moja żmijka kończy roczek 27marca, to od 28go oficjalnie pracuję ?
Paula ale was choróbsko przetrzymało..oby teraz zdrówko dopisywało
Mati ma jutro przedstawienie i prezenty dla dziadków :) tych co pod nami mieszkają :p do drugich, co dalej mieszkają zadzwonimy :)
i do babci D zadzwonimy, a za reszte dziadków zdrowaśkę odmówimy, żeby im milutko dalej było w niebie :)
 
Do góry