reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katy to super :-0 Nawet nie wiedziałam :-)

Marysiu powiem Ci,że wolę,zeby nie chciała stamtąd wracać niż żeby były problemy w drugą stronę ;-)

Liluu ale wpadnij od czasu do czasu do nas ;-) A Lilunia cwana jest :-) Tak jak Marysia pisze :-)

JA meczyk oglądam :-)
 
reklama
Witam
U mnie bez zmian..

Marysiu -my juz tez nie mozemy sie doczekac..najgorsze te ostatnif dni..

Paula -soczewki to wygoda .ja nosilam z 10 lat. A ze mialam wadę -8.5 wiec bylam na operacji laserem i "zbili " mi do 0..teraz mam spokój..a z przygotowaniami
szalej..bedziemy miały co czytać

Lilu-corcia chce pokorzystac jako jedynaczka..

Katy-witaj ponownie

Reszty nie pamietam. A ze piszę z tel -to dostaje kur......
Milego wieczoru
 
LiLuu prze agentka z Waszej małej przyzwoitki :-D

Katrina dziękuję :* i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli :tak:

Katy no tak powolutku zaczynamy ;-)
Oj, to nie masz aż tak dużo do zrzucenia- spokojnie dasz radę! :tak:
No widzisz też możesz się jeszcze nauczyć czegoś nowego od szkrabów :-)

Marysiu poza salą nie mam na razie co wysyłać, ale jak będę miała to się podzielę :tak:
Zdjęć czterech wspaniałych samców z zespołu niestety nie posiadam :-p:-D

Rozia ja też meczyk ciupię i się stresuję :baffled:

Joasiu ja dzisiaj po wizycie też dostałam namiar na soczewki dla mnie (mam nadzieję, że przyjmę), generalnie nie mam dużej wady, ale jak już pisałam jak mam zmęczone oczy to lekko mi ucieka :-( aleeee Pani dr zapisała mnie na operację tzn. na NFZ, a niech miejsce sobie czeka, niby do 2,5 roku, a jakbym się zdecydowała prywatnie to 2500zł na jedno oko, więc nie wiem czy się zdecyduję czy zaczekam cierpliwie :confused: Musiałabym mieć po 2 zabiegi na każde oko, a to daje już poważną sumkę :szok: A i niestety nie wchodzi w grę laser w moim przypadku... musiałabym mieć zabieg w pełnej narkozie, chociaż tej lżejszej „maseczkowej”, no ale jednak to narkoza... dlatego też się dygam, ale Pani dr bardzo namawia, więc może jak nadejdzie moja kolejka to się przekonam ;-)
Ileż można czekać na tą Twoją CÓRUCHNĘ? :-p
 
Witam :blink:
U mnie mrozików ciąg dalszy ;-) ale fajnie jest, lepsze to niż wilgoć i deszcze... wreszcie wymrozi wirusy!


Rozia jeszcze tutaj napiszę, że trzymam kciuki :tak: wszystko będzie dobrze :*
Co do chłopaków to szkoda, że przegrali... aleeeee i tak jestem z nich dumna :-)


A tak w ogóle gdzie się podziała reszta Laseczek? Meldować się! :wściekła/y:

Miłego Dzionka :*
 
Puala ja też,ale wiedziałam,że są małe szanse na wygraną z Chorwatami, bo dobrzy są... Chociaż było blisko ;-) I dzięki :-*
 
Rozia - powodzenia na badaniach :tak:

Paula - ja zimy nienawidzę :wściekła/y: tak wszystko teraz zamarza że nie moge odkuć auta z lodu. Wczoraj drzwi nie mogłam otworzyć :no:
 
Podpisuje liste :-)
JOASIU - a gdzie robilas laser - ja mam -8,5 i -10,5 i tez jesli beda kiedys fundusze to sobie zrobie.
PAULA - u nas tez mrozow cd ale Darul uhahany :happy2:
ROZIA - mysle ze miedzy dzieciakami szybko jej sie spodoba :-)

A u mnie pierwsze lekkie mdlosci i zmeczenie w ciagu dnia z to w nocy bieganina wc-łóżko-wc-....wrrr


LORI - a gdzie urzadzacie chrzciny ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lori dzięki :-) A z autem ja mam to samo... Wczoraj wchodziłam do auta przez drzwi pasażera, bo mi zamek zamarzł:dry:

Marysiu też tak myślę :-) Ona w sumie lubi dzieci, więc nie powinno być problemu.. Chyba większy będę miała ja :baffled:
 
Do góry