reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Kasia to weź ze sobą mojego malucha, bo już od dłuższego czasu nie śmiga :-(

Paula ano nie powiem, ja też spokojna jakoś byłam ;-)
 
reklama
hello

Losiczka - i Ty z wygnania wróciłaś...??? jak miło, stara gwardia jeszcze całkiem nie umarła... nieustająco trzymam kciuki!!!
Powiedz mi, a Twój Kubuś to tez taki istny żywioł???? Jak na Kubusia przystało?

Katy - komputery mają to do siebie, że lubią wku...rzać. Na ogół odmawiają współpracy w najmniej odpowiednim momencie.

Joasiu - musisz poważnie z bąbelkiem porozmawiać, ale grzecznie, nic na siłę i przekonać, że o własnych siłach jest zdecydowanie przyjemniej wyjść niż lekarze mają "pomagać". Trzymam kciuki, żeby to już, a Ty sama nam dasz znać (pamiętam telefony co dzień wrrrr).
 
JESTEM :-)

KATRINO powiem jedno mój przekochany synuś ma stwierdzone adhd i kocham go za to .Od urodzenia wiedziałam ze będzie wyjatkowy :-p. Wszędzie go pełno :-) lata za 10 gada za 100 :-p jest bosko w tej mojej rodzince he he .

DZIEWCZYNKI CZUJĘ SIE JAK ROZJECHANY KAPEĆ :-( a dawno tak sie nie czułam po tej akcji z Ilonką . Enpr zablokowany :( z fb pewnie też mnie wyrzuci :-( jak sie nie pozbiera to będzie JEDNA WIELKA MASAKRA :-(

MIŁEGO DNIA :-):-):-) BECIA LECI SZURAĆ :-):-):-)

MOJE NASTAWIENIE JEST TAK BOJOWE ZE SAMA SIEBIE NIE OGARNIAM HE HE JAK CZEKANIE SPOKOJNIE NA 5 JAJCA NIC NIE DAŁY TO MOŻE TAKTYKA ATAKU NA STARE JAJO I JESZCZE STARSZE PLEMNIKI COŚ DA W KONCU :-D:-D:-D:-D
 
Dzień dobry :-)

Bianka postanowiła dziś wstać o 6:40 :dry: Bez komentarza :dry:

Losiczko ubawiłas mnie tymi jajcami :-D A co do Ilonki, to ja nie wiem co ona mówiła itd.,a opierająć się na tych danych, które mam nie będę na nikim psów wieszać ;-) Wy wiecie więcej, to możecie mieć inna reakcję i tyle.. I nie ma się co nakręcać na siebie... A i Ilonka pewnie się ogarnie ;-) A co do Kubusia, to przynajmniej macie wesoło ;-) Mój wychowanek też taki jest... Buzia mu się nie zamyka :-) Ale jest bardzo mądry :-)

Ja mam dziś spotkanie z regionalną... Szkoda tylko,ze nie udało mi się skontaktować z koleżanką,żeby mogła mi naświetlić jak sytuacja teraz wygląda i czego sie spodziewać... No nic.. Idziemy na żywioł :-)

Miłego dnia dziewczynki :-)

PS. Jak to miło jak wracacie :-)
 
Hello :-)
U mnie dzisiaj bez większych rewelacji :-p
Jupiiiii forum z powrotem ożywa :-)


Losiczko najważniejsze, że masz pozytywne podejście :tak: Wysyłaj chłopa na badania i duście węgorza ile sił :-D:-)

LiLuu ;-)

Rozia dawaj znaka po spotkaniu :tak::-)



Miłego Dzionka :*
 
Pauluś z tym ile sił to gorzej he he .Mój m jezdzi do pracy 15 km w jedną stronę rowerem .Jak wraca to ma jajka zamrożone a z fujary jest sopel :-D:-D:-D od razu sztywny :-D:-D:-D tyle że mi by jajo zamarzło jak strzelałby eskimosami :-D:-D:-D:-D:-D a jak odtaja to szybko zasypia :-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Marysiu hej ho :-)

Losiczko a podobno lepiej jak jajka mają niższą temperaturę niż jak mają za ciepło :-)
A może jednak spróbujcie pójść w stronę eskimosa? Zawsze to jakaś odmiana :-D

Katy sopel Ci się marzy? :-D
 
Do góry