reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam drogie panie:-)

ja wczoraj wieczorem miałam sajgon w domu bo nasza pani postanowila wstac po 10 i nie spala prawie do 1:angry::wściekła/y:
myslalam ze umre bo nie spalam od 4,20 no ale co zrobić

Joasiu super żę córeczka spokojna i czekamy na zdjęcia

Marysiu super łóżeczko :tak:ciekawe czy robią podwójnie piętrowe łóżka ;-)

Paula?? daj znać jak dojedziesz do Puzelka :tak:

Katy Losiczka??????????????????????? a wy gdzie???????

no i cała reszta meldować się chociaż na chwilkę

Lori twoja Lilunia cudna :tak:

Biapl super że wam się udało pobyć we dwoje

miłego dnia
 
reklama
Witam,
Jestem mamą 9 m-c Franusia.... w wolnej chwili szydełkuje - to moja pasja....
Zapraszam na mój funpage na facebook, gdzie przedstawiam swoje wykonane prace:
https://www.facebook.com/pages/Szydło-i-powidło/273264396158075
Jeśli coś się spodoba to proszę o kontakt (wszystkie dane są na stronie funpage). Polub mnie i jeśli możesz udostępnij.
Z góry dziękuje :-)
Pozdrawiam
 
hejka

u nas dziś leje...szaro buro kanapowo..sennieeeee- ale to z naszej winy, bo nam się harców nocnych zachciało, to mamy :p a dzieci kochane okrutne skowronki punkt 7:30 z radością powitały nowy dzień :rofl2:
ja dopóki nie odzyskam starego lapa/bądź nie kupimy nowego..będę rzadziej zaglądać, bo w domu teraz jeden komp i chętnych na niego 3 osoby,chyba rozpiskę o kolejności korzystania musimy zrobić:-p:-D

Marysia łóżko świetne, mała zaraz będzie się wspinać na górę znając życie :p tak to już jest jak się podpatruje starsze rodzeństwo :)
napisz jakie wrażenia dzieciaków :)
Biapl Wszystkiego Naj...spóźnione ale prosto z serducha ! :D pięknie spędziliście ten wyjątkowy dzień :)
my 22go idziemy na bal karnawałowy...ach szał ciał bez dzieci będzie :)
Joanna jeeej aż mi ciary przeszły, stresu sporo było. Chwała Bogu że trafiłaś w dobre ręce! i mała bezpiecznie pojawiła się na świecie :) buziaczki dla słodkiej Natalki :) i czekam na fotki :)
Liluu to Lilunia weekendowo poimprezowała :ninja2: i patrz ...już 13 miesięcy za wami, a dopiero co roczek stuknął..
Sylwia przykro mi, a wiesz czemu szefowa kogoś szuka? w czym ma problem? jak po wizycie u gin?

czekam na resztę babeczek :) i pozdrawiam wszystkie :)
 
Dupa dupa - wywalilo mie i musze pisac od nowa wrrr
JOASIU - dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo i lekarz szybko zareagowal :happy:
LILUU - zawsze mozna wysunac szuflady polozyc deche, materac i 3 lozko jak ta lala :-D
SYLWIA - moze potrzebuje kogos do pomocy a nie na Twoje miejsce..
TRUSKAFCIU - no coz - dzieciaki maja szal :-D drabinka poki co okielznana prze Darka ale mloda robi przymiarki wiec to kwestia czasu :-D

KATY I LOSICZKA - dostana po dupsku bo obiecaly zagladac i co ? Ja tu juz pasiora szykuje :happy:
 
Napewno w gre wchodzi zwolnienie bo ostatnio glupie aluzje ze niby manko jest na sklepie a za duzo wiem wiec jestem niewygodna :(
 
Hello :-)
Ja pierdziu :baffled: Jaki tu spokój :szok::szok::szok:


Biapl czyli urodzinki udane- i tak powinno być! :blink:

Joasiu stresu co nie miara :szok: ale najważniejsze, że z Małą i Tobą wszystko OK :tak:
Ucałuj Natalkę :*
Domagam się fotki jak znajdziesz chwilę! :blink:

LiLuu :sorry: nie miałam jak wejść na BB, ale melduję, że już jestem u Puzla od soboty od godz.11:45 :-)
A to Ci Lily „suprajsa” strzeliła w nocy :-D;-)

Sylwia mam nadzieję, że szybko uda Ci się znaleźć coś u bardziej normalnych pracodawców :tak:


Też dołączam się do lania po dupsku Katy i Losiczkę!!! :angry::wściekła/y::-p

Miłego Dzionka :* Mam nadzieję, że u wszystkich jest tak słonecznie jak u mnie :-)
 
reklama
Czesc Laseczki
Siedze sobie wlasnie w poczekalni do lekarza....

Paula - jakos te chorobska mie chca mi tak latwo odpuscic. Na szczescie ja tez jestem uparta. Zobaczymy jak dlugo to jeszcze potrwa.
 
Do góry