reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskaffka no to super,ze już na finiszu jesteście z tą ospą :-) Niech jeszcze tylko Ciebie ominie i git :-)

Joasia no jak taki mały człowieczek się pojawia w życiu, to wszyscy "głupieją" :-)

Moje drogie Bianka dziś została w żłobku i nawet drzemkę zaliczyła (przy zasypianiu płakała,ale to było do przewidzenia, bo tyle nowych rzeczy, tyle ludzi, szkoda czasu na spanie ). Spała tylko 40 minut, ale i tak dobrze :-) Poza incydentem z zasypianiem, to w ogóle nie płakała :-) Integrowała się z dzieciakami :-) Podobno wszystkich głaszcze i zabawki podaje :-) Normalnie tak żałuję,że tego monitoringu jeszcze nie ma :-( Bardzo bym chciała zobaczyć co ona tam wyprawia :-) W poniedziałek zaprowadzę ją na 9 i zostanie na obiad:-) Pójdę po nią koło 15 :-) Zobaczymy jak z jedzeniem tam :-) Bo w domu wszystko wcina :-)
 
reklama
Marysiu odczytane- odpisane ;-)

Rozia widać, że Pani ma super podejście do dzieci skoro Bianka tak do Niej ciągnie- świetnie :tak:
Mam nadzieję, że się uda, bo puki co w cale nie chce mi się tam iść do pracy, sama nie wiem dlaczego... Może właśnie nadal trzyma mnie zdziwienie zarobkowe ;-)
Orkiestrę już mamy Słońce :-p Generalnie to zostały ubrania, jakieś auto, obrączki, bukiet no i pierdołki typu zawieszki na alkohol itd. No chyba, że o czymś zapomniałam :-)

Truskafffka chwal się łupem :cool2:
O jaaaaa, miłego posiedzenia :tak:
Dziękuję za kciuki :* Oj tak, co do kasy w pracy to masz rację, ale ja chcę od początku ustalić co i jak, bo jeśli odpuszczę, to wiadome jak będzie później... a Ty jak najbardziej walcz, zwłaszcza, że usłyszałaś taką propozycję od szefa :tak: Szkoda, że go nie nagrałaś :laugh2:

Joasiu
Natalka jest prze cudna :* słodkości :-) :blink:
 
Paula no to już najważniejsze rzeczy macie :-) A reszta to pierdoły :-)

A co do Bianki to cieszę się,że jej się podoba, bo przynajmniej nie mam żalu jej tam zostawiać, bo wiem,ze się super bawi :-)
 
Hello :-)
Dziś zapowiada się piękny, słoneczny dzionek :cool2:
My wybywamy do rodziców, bo imprezka się szykuje, także nie wiem jak będzie z moją frekwencją w weekend ;-)

Wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Kobiet!!! :*
gozdziki bukiet.jpg
 

Załączniki

  • gozdziki bukiet.jpg
    gozdziki bukiet.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 18
hejka ;)

Wszystkiego Naj Drogie Panie :-):-):-):-)

wczorajszy wieczór bardzo udany, dobrze tak czasem wybyć z domu i w babskim gronie spędzić czas;-)

Dziś moi mężczyźni sprzątają, gotują, obdarowują:-p

Paula hehe szef powiedział to tak niespodziewanie że nie było szans tego nagrać haha
Joanna super wieści od was :-) Natalka będzie na pewno przez wszystkich wypieszczona ..taka malutka perłka, u mnie było tak samo z młodszym bratem hehe ja miałam 8 lat, starszy 11 lat i pojawił się taki maluch nowy...szał był:-D
Rozia no proszę, Bianka towarzyska bestyjka :-)
z tym monitoringiem masz rację, człowiek tak chciałby zobaczyć jak się dziecię zachowuje wśród innych, pamiętam jak mnie ciekawość zżerała jak Mati poszedł do przedszkola ;)
 
Witam po dłuższej przerwie i ja :)
Wszystkiego dobrego Kochane z okazji Naszego Dnia, Dużo zdrówka, miłości i seksu haha ;-)
Nie było mnie, bo musiałam leżeć, na ktg skurcze, luteine dostałam i nakaz leżenia, ale już wszystko dobrze :)
Z tego wszystkiego to aż zdążyłam skompletować wszystko na przyjście Małego na świat, zamówiłam łóżeczko i wózek, teraz tylko czekam na odbiór.. jak ja się nie mogę doczekać...
Miłego weekendu ;-)
 
Dzień dobry :-)

Ja już drugi dzień walczę z migreną :-( Pogoda w końcu się robi ładna, słonko świecie, więc jak młoda wstanie z drzemki, to jemu i na spacer idziemy, a przy okazji zapas tabletek zrobię :-)

Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry