reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej ! jestem tu nowa mam 11 tygodniowe synka i mam takie pytanie może któras bardziej doswiadczona juz mama cos wie na ten temat od poczatku karmie piersia poczatki wiadomo dramattt :p potem było juz ok cycus co 2-3 godzinki jedno karmienie w nocy a od 2-3 dni małego cos opetało bardzo czesto domaga sie w dzien a co najgorsze w nocy co 1,5 godz zajada czy to norma? miałyśce tak może ?
 
Hello Baby ;-)
Nie było mnie, bo Puzel miał wolne i jakoś tak mijał dzień za dniem... Do tego pogoda piękna, więc spacerki, spacerki i jeszcze raz spacerki :-)


Marysiu masakra z pracą... po ostatnim też miałabym duuuużo do opowiadania :-p ale normalnie aż wstyd wypuszczać to na światło dzienne...



Miłego Dzionka :*
 
hejka :)

Marysiu strasznie mi przykro... do dupy system :dry:
Rozia pięknie się Bianeczke adaptuje w żłobku:-)
Paula no pogoda nas rozpieszcza aż miło :-) na weekend ma za to lać, a od poniedziałku znów ładnie...złośliwość losu :-p
Natalka może mały przechodzi skok rozwojowy ;) wygooglaj sobie temat ;-)
gratki i powodzenia :)
 
Truskafffka no właśnie, złośliwość- zazwyczaj jak ludzie mają wolne w weekend to pogoda się psuje... ah ta nasza aura, zero zrozumienia dla weekendowców ;-)
 
Witam...

U nas chorobowo zaczyna sie robić... Młoda od wczoraj ma stany podgorączkowe,a dzis katar się pojawił i brzydko kaszle... Do tego m też chory... Także wesoly weekend nam się szykuje... A miałysmy do mojej mamy jechać..:-(
 
reklama
Do góry