reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

No nie wierzę własnym oczom :szok:;-)
Jak ja bym chciała, żeby tutaj było jak kiedyś...

Oj tak Truskafffka czas do ślubu tak szybko mi mija, że aż się dziwię :-) ale to dobrze, niech leci :tak:
Wyprawkę do szkoły już kompletujecie? Jak Mati zapatruje się na to, że będzie pierwszoklasistą? :blink:
 
reklama
Czesc Dziewczynki
Truskafcia - zyjesz!!!! Oj wiesz mi to chyba sie przydadza wakacje od wakacji... juz czekam kiedy sie zacznie szkola.
 
hehe Paula no paczaj paczaj i oczom nie wierz :-p
wyprawka jest ;) skorzystaliśmy już daaaawno jak wyprzedaże były i zeszyty, bloki, kredki, farby, plecak i inne pierdołki prawie za pół darmo zwinęliśmy..o takie z nas sprytne bestyje! Teraz to jeszcze piórnik do kupienia, książki..do religii hehe tle wiem :p reszta pewnie we wrześniu ;)
a Matiko przyznam że jak chodził do przedszkola ostatni rok to stresiora przed szkołą miał.. wbił sobie do łebka że w szkole to już musi być geniuszem płynnie czytającym, piszącym, liczącym..:baffled: ale potem wyluzował uff zobaczymy jak będzie we wrześniu, u nas o tyle łatwiej że młody z całą ekipą przedszkolną do szkoły wędrują, więc się będą dzieciole wspierać ;)

Katrina mówisz? to czekamy na wakacje mamuśki ;)
a ja właśnie mam łatwiej jak dzieciaki razem w domu :-p bo sobie mogę spokojnie ogarniać, a Mati z Melą rządzą, wspólnie się ładnie bawią, gonią, paskudzą :-pa czasem nawet kłócą:-D
ale ogólnie łatwiej z nimi, jak Melka sama, to łazi mi koło nóg i absorbuje na maksa!:sorry2:
 
Truskafffka a to super, że idą razem, całą bandą :-) zawsze to raźniej im będzie :blink:
No czyli Mati przygotowany do nauki jak trza! Elegancko :tak:
 
Paula, Truskaffcia - moje dzieciaki na ogół się kłócą, albo bawią tak, że za chwilę któreś płacze, więc wieczorami padam - mam czasami dość być notorycznym sędzią w rozstrzyganiu sporów. Niestety w tym roku nigdzie nie jedziemy, a poprzednie 3-4 tyg. była u nas ospa, więc takie sobie są te wakacje. A tak jak alinka jest w szkole, to małemu nikt nie zabiera zabawek i jest chwila ciszy.
 
reklama
Do góry