reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Madziulek - już 4 miechy skończone??? Przecież Ty dopiero urodziłaś... ale to zleciało.

Zaraz Bashi bedzie nam pisała, że synuś już skończył miesiąc, dwa.... cztery.
Zaraz Marysia sie rozpakuje...
 
Witam po weekendzie ;)

jakie piekne wieści tutaj widzę :)

Bashi Wielkie GRATULACJE!!!!!

Synuś piękny :) brawa dla dumnego i dzielnego taty :)

Madziulek Twój Staś do schrupania też :) pięknie rośnie księciunio :)

Marysia jak tam po wizycie? usg było?

pozdrawiam cieplutko i kawę mrożoną zapodaję ;)
 
Paula pytalam jak Nas umawialam i mowila ze terminu nie ma, jak bedzie inaczej to ja chyba udusze, bo jutro mamy isc i musze wziac Malego a wiem ze bedzie ryk, bo wymyslili sobie na godz 20.00 a to Stasia pora na kapiel i spanie.. Nauki zaczynamy 29 sierpnia : 6 spotkan (2 weekendy po max 2h) i tez bede musiala z Malym jezdzic, mam nadzieje ze sie zlituja i pozwola wczesniej skonczyc bo sobie tego nie wyobrazam.. Ogolnie takie nudy, ze idzie zasnac. Babka czyta nam to co wyswielta, jakbysmy sami nie mogli tego robic i smieje sie jak mysz do sera. Kazala sluz i temp mierzyc, a ze ja po porodzie nie mam jak tego zrobic to jestem zwolniona :D
Wiem ze 3 mies ma date waznosci zaswiadczenie zgoda ze swojej parafii jesli bierze sie slub w innym miejscu- tak jest u nas.
co do auta to zalatwione od poczatku bo jedziemy swoim :p
Pod koniec miesiaca jade odebrac obraczki :)
Katrina sama nie wiem gdzie ten czas zlecial, jeszcze troche i Maly bedzie sam siadal, a silny to On jest ;)
 
Ostatnia edycja:
Madziulek ciekawe jak to u nas będzie z poradnią… Nauki mamy w jeden week, a właściwie połowę piątku i prawie całą sobotę uff ;-)
Mam nadzieję, że pochwalisz się obrączkami :-p
Buziaczki dla Stasia :*

Truskafffka
mniam, jaka pyszna kawusia :-) Uwielbiam mrożoną <3
 
dzień dobry ;)

co tam u was Drogie Panie ? ;)

u mnie ostatnio misja "ciuchy" :p czyli wielki przegląd ciuchów dzieci przed jesienią..bo przez lato tyłki rosną, a potem zonk! nie ma co na nich włożyć :p
ale już ogarnięte, wiem co mi odpadło, co trzeba kupić... jutro przed pracą skoczę na zakupy ..część 1sza :p
 
Truskafcia - ja mam to za soba, bo robilismy pokoj Alince co wiazalo sie z przemeblowywaniem I przy okazji jak wyciagalam rzeczy z szaf to od razu robilam przeglad. 4 wory smieci juz wywalone, 3 z ciuchami czekaja na wywiezienie do Armaniego.
 
Paula jak odbiorę to wstawię fotki :)
Co do nauk to dwa weekendy po godzinie, jakby nie mogli zrobic w jeden..
Jakos wytrzymalismy ale puscila nas wczesniej, teraz za dwa tyg pojade sama po zaswiadczenie, bo Dawid musi zostac z Malym.
Wytrzymac te nauki i spokoj.
 
reklama
Hej hellol - czas leci i tydzien mnie tu nie bylo az jestem zla ze przeoczylam porod Bashi - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!

Madziulek spoznione zyczonka dla czteromiesieczniaka :-)
Paula to mowisz ze macie juz bryke, a czym bedzieta jechac jesli mozna zapytac ? Ja przy m mam zboczenie na punkcie aut :-)
Truskaffka - dupa z tym USG, chyba nie doczekam sie przed porodem, mam tylko nadzieje ze z dzidziolkiem ok.
 
Do góry