reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskafffka i fajny plan :tak:
Dziękuję, mam nadzieję, że się wychorowaliśmy wystarczająco na ten rok :tak: chociaż ja i tak jestem pod wrażeniem, bo nie pamiętam kiedy ostatnio antybiotyk musiałam zażywać :blink:
 
reklama
Truskaffka musisz sie dowiedzieć u pracodawcy do kiedy masz urlop, bo to zależy od kiedy masz i to jest na tygodnie przeliczane, więc pewnie dzień lub dwa wcześniej Ci się skończy... Mnie się kończy 24 styczna,ale mam zaległy urlop z dwóch lat, więc do pracy wrócę w kwietniu :-)

Teraz zmykam już , dobranoc:*
 
Witam ;-)
U nas masakra z pogodą :-p pada deszcz i wszystko to marznie, także gołoledź na drogach konkretna :baffled: do tego ciężko to zeskrobać z szyb w samochodach... Już chyba lepszy byłby śnieg ;-) Nawet Eskel nie chciał spacerować :huh:

Miłego Dzionka :*
 
Hej:-)

Rozia no postępy robi mala:-D super, ani sie onejzysz a bedziesz za nia ganiać.. ciesze sie ze szklanka do polowy pełna..
Truskaffka a dziekujemy dziewczyny dobrze. Zosia przespala caly wczorajszy dzien, ale na wieczór dala troche popis, Maja też ok:-)
Dzis ma wystep w szkole dla babć i dziadków.

Joasia no to zaciskam kciuki i czekam na wiadomosci od was:-)

Dziewczyny kiedy nie wychodzicie z dziecmi na dwor? Ja mam ciagle watpliwosci... dzis jest tak z -7 i slonce, troche zawiewa:baffled: niby polozna wczoraj mi mowila ze jak wiecej niz -5 to nie wychodzic puki jeszcze miesiaca nie skonczyla
 
hejka

Rozia dzięki za podpowiedź, muszę zatem podpytać :)
a urlop zostawiam sobie na wakacje, bo Mati w jeden miesiąc siedzi w domu :p to sobie razem posiedzimy :)
Co z Bianką jak wrócisz do pracy?
Paula u nas taka sama pogoda blleee:dry:
Roza u nas też dziś w przedszkolu przedstawienie dla dziadków :) Mati przeżywał od rana :)
ja jak było poniżej -5 to raczej nie wychodziłam (Z Matim) chyba że było troszkę zimniej, ale słonecznie i bez wiatru.
 
Mati przedstawienie już miał w piątek :) ... ale do dziadków jeszcze przyjdziemy dzisiaj z makowcem :-):-)

Roza - niby do - 10 można wychodzić ale ja zawsze oceniam realnie jaka jest odczuwalna temperatura. Nawet jak jest na plusie a wieje bardzo albo leje to nie spacerujemy. Wyjść codziennie musimy bo starszaka odbieram z przedszkola, ale wtedy samochodem wiec tylko kawałeczek trzeba przejść.

Rozia - jakie macie plany na roczek? o i koniecznie pochwal się pomysłem na prezent :-)

Ja miałam w weekend urwanie głowy bo Lilce robiliśmy chrzciny. Bardzo się ciesze że to już za mną. Jeszcze tylko w ta sobotę muszę Mateuszkowi wyprawić urodziny. Impreza w domu więc będzie się działo :-p

Zobacz załącznik 605401
 
Truskafffka u nas, tzn. u Puzla na śląsku już jest śnieg, po południu zaczął padać i nasypało konkretnie :szok::-) nawet odśnieżary ruszyły :-p Choć w górach nadal cisza, bo dzwoniłam do mamy :baffled: Tam gdzie śnieg być powinien- nie ma... :dry:

Lori
ale śliczna księżniczka :-) Bosko wyglądała w sukienusi :tak:

Katy są osoby, których się nie zapomina :blink:
Mam nadzieję, że zatęskniłaś tak mocno, że zostaniesz już z nami na dłuuuuuugo :tak: :*
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Ja dopiero teraz, bo nie miałam dziś czasu na neta :-) Ale bardzo pozytywny dzionek był :-)

Paula ja dziś rano wręcz kułam lód z auta... Masakra, a mam kijową skrobaczkę ..

Roza a jak w sumie Maja reaguje?? Przeszła jej ta niechęć?? A co do spacerów, to ja w sumie w zeszłym roku dość dużo wychodziłam z młodą, ale już nie pamiętam jak z temperaturą było... Ale na pewno śnieg był :-) Mnie położna mówiła,żeby patrzeć czy nie wieje, bo wtedy temperatura odczuwalna, wiadomo niższa, ale tak to wychodzić... Nawet jak coś tam sypie... Wiadomo,że jak deszcz pada to nie ma sensu...

Truskafffka ja mam z dwóch lat urlop plus aktualny, to sobie aktualny zostawiam, ale ja i tak nie mogłabym wziąć na raz miesiąc urlopu... :-(
A Bianka do żłobka pójdzie ... Z jednej strony mi żal, ale z drugiej wiem,że to w jej rozwoju pomoże, bo szybciej będzie się uczyć nowych rzeczy i będzie mieć kontakt z dzieciaczkami :-) Ale jak sobie pomyślę,że ją na ponad 8h muszę zostawić z obcymi, to mi się coś robi...

Lori na roczek robimy obiad u mojej siostry (bo ma większe mieszkanie ;-) ) i jakieś sałatki i drobne przekąski na potem robimy, a pomysłu na prezent brak... Myślałam o pchaczy, ale się trochę boję, bo u nas panele i boje się,że młoda będzie co chwilę glebę zaliczać... Póki co, to buty jej kupiliśmy zimowe ;-) Zresztą też kasy trochę brak, więc moze jakąś pierdułke jej kupimy, a i tak musze wymyślić prezent od mojej siostry, bo ona nie ma teraz do tego głowy...A jak Lilunia na chrzcinach?? Grzeczna była?? Buziak dla niej :-)

Katy no nareszcie :-) Co tam u Ciebie?? Pisz szybciutko :-)
 
Do góry