reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejka

Marysia - serdecznie Ci współczuję tego samopoczucia, oby było już lepiej, zebys mogła się wreszcie cieszyć swoim stanem, buziaki

Truskafffka - o kurcze!!!! Tyle lat, toż to prawie już jak kazirodztwo.... a serio, super, GRATULACJE!!!! To macie za swoje!!
 
reklama
Witam dopiero teraz, bo dzień zabiegany :-)

truskafffka 100 lat kochana z okazji takiej ładniej rocznicy :-)

Marysiu współczuję samopoczucia :-( Mam nadzieję,że szybko odpuści... Moja koleżanka tak miała,że non stop wymiotowała wszystkim aż jej poradziłam,zeby się napiła soku z kapusty kiszonej albo zjadła po prostu i przeszło jej :-) Może Tobie też pomoże ??

Paula czekamy na relacje z oględzin ślubnych ;-)

A moja panna już za rączki potrafi przejść pokój :-) Jestem z niej dumna normalnie :-) Na początku robiła tylko maks 3 kroczki, a teraz już śmiga ładnie :-) Aczkolwiek nie zawsze chce :-) Chcieliśmy ją nagrać, to odmówiła współpracy :-)

Miłego wieczorku :-)
 
Witam was porannie

marysiu wspolczuje i oby szybko minelo sprobuj jak Rozia mowi a jak nie to jeszcze imbir ci zostaje tez pomaga.

Rozia gratulacje dla Bianki zuch dziewczynka :)

truskafciu nastepnych 100 lat w milosci i zrozumieniu :*

ja wczoraj padlam razem z Lilka po 20 juz spalysmu masakra normalnie :/ u nas pogoda do bani leje jak z cebra od wczoraj :( a ja dzisiaj w pracy do 18 wrrrrr jakies szkolenie mamy

zycze milego piatku wszystkim
 
Dzien dobry :-D dzieki za rady dziewczynki ale poko co nic nie pomaga, awet rodzynki ktore jadlam przy Aneci, choc tamte mdlosci to bajka. Wczoraj caly dzien jadlam zurek a dzis ie moge na niego patrzec, co dzien to inaczej no ale coz jesli dzisiejsza wizyta pokaze ze wszystko z kropeczka ok to przezyje wszystko :-D nie ma to tamto, w koncu my kobity to silne "człowieki" :-)

LILUU - u nas piekna pogoda mam nadzieje ze nie bedzie wialo to dziadzio wezmie dzieciaki na spacerek :happy2:
ROZIA - brawo dla Bianeczki zaraz bedzie tak smigala sama ze jej nie zdolacie nawet z ukrycia sfilmowac :-D
KATRINA - a jaki efekt okladu z koscistego testosteronu ???
PAULA - pioro w rece i sru podpisywac umowe :-)
buziaki i do wieczorka :happy2:
 
Dzień dobry :-)

Ją dziś mega niewyspana... mloda się trochę w nocy budziła, ale w sumie nie bardziej niż zwykle, więc nie wiem czemu taka padnieta jestem...

Miłego dnia :-*
 
Ściema Babulce ;-)
Hmmm... zapowiadał się piękny dzień, a teraz pochmurno jak nie wiem- wygląda jakby miało padać... :baffled:
W dzień temperatura na plusie, ale w nocy lekkie przymrozki są :tak: Także zima nie daje tak do końca o sobie zapomnieć, choć w nocy chce pofikać :-D


Marysiu nie zazdroszczę dolegliwości :no: Daje Ci Fasolinka popalić- oj daje :blink:
Kciuki za wizytę- musi być wszystko w porządku! :*
Mam nadzieję, że nasza sala jest równie piękna jak na zdjęciu i jej bliźniacza na parterze, która nie odbiega niczym od wizualizacji, bo widzieliśmy ją na żywo OBY! :tak:

Katrina Mój tata zawsze powtarza: „ Tyle lat wytrzymałem z obcą babą” :-D

Rozia relacja oczywiście będzie, ale nie wiem kiedy uda mi się dopchać do kompa... Maksymalnie pojawi się w poniedziałek po 21:00 jak Puzelek pójdzie do pracy ;-)
Już tylko patrzeć jak Bianka pójdzie w świat sama :-) Buziaczki dla Niej :*

LiLuu trzymaj się tam jakoś w pracy :tak: Jeszcze tylko dziś i weekend :cool2:


My dziś jedziemy do mnie do domku także będzie mnie mniej od popołudnia ;-) Ale w niedzielę już wracamy, bo Puzla babcia i dziadek mają urodzinki, więc trzeba Ich odwiedzić :tak:
Aaaa i proszę w sobotę o kciuki za salę i zespół :-)
Miłego :*
 
Witam
Przepraszam ale nie mam czasu sie odezwac..Jak mala spi to nadrabiam zaleglosci w domu..Od pon koniec ferii wiec tez trzeba ogarnac..a to tego latam z papierami zeby pozalatwiac macierzynski.rodzinne I z ubezp. Masakra..wczoraj przyszedl wozek.wiec moge na spacery smigac..
A corcia slodka.wcale nie placze..tylko je i spi.siostrzyczki I meżuś zakochani w Natalce..takze jest super
 
reklama
Paula jak tylko Bianka wstanie, to ją wycałuję :-)

Joasiu to super,że malutka taka grzeczna :-) Trzymam kciuki,zeby jej tak zostało :-)
 
Do góry