reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam

Marysiu właśnie chlebek twój robię :)

dziewczynki u mnie czasu ciągle brak :( niestety tak jest jak się pracuje :no: Lilusia rośnie jak na drożdżach łobuzuje na maxa i jest prze-kochana od kilku dni wspina się na stołki tak że oczy trzeba mieć wszędzie dosłownie nawet na sekundę nie da się jej z oczu spuścić pogoda u nas przepiękna 18 stopni tak że korzystamy z każdej wolnej chwili i chodzimy na spacerki Lila już sama chodzi na spacerkach i jest w siódmym niebie jak tylko powiem idziemy od razu bierze kurtkę i szuka butów :-) nawet w wózku jest grzeczna nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

życzę miłego dnia i przepraszam że nie odpisze każdej ale słaba pamięć bo czytam na bieżąco ale nie mam kiedy odpisać
 
reklama
Dzień dobry :-)

A gdzie wszystkie??

U mnie dziś piękne słonko,aż żyć się chce :-) Młodaspi na ogródku, a ja musze się za sprzątanie wziąć :-)

Miłego dnia panienki :-)

PS. Dziś dzień mężczyzn,wiec 100 lat dla Waszych Panów i bądźcie dziś dla nich dobre :-) ten jeden dzień w roku można przymknąć oko na ich głupotę ;-)
 
witam
u nas piekna pogoda...zaraz zmykamy na spacerek.:-)..a pózniej zakupy bo laski z butów powyrastały..:-D
a tu co taka cisz???

milego dnia
 
Dzień dobry :-)

Bianka dziś została w zlobku na dłużej :-) Zobaczymy jak sobie poradzi:-) I jak z drzemka... czy uda jej się dłużej pospać...

Miłego dnia:-)
 
hejka

pogoda CUDNA!!! a my wreszcie po kwarantannie wybywamy dziś pierwszy raz na spacer. Amelia jak się drzwi otwiera to piszczy z radochy i pędem do światła haha biedaczka tęskni za światem zewnętrznym :laugh2:

Rozia czekam na wieści, jestem pewna że będą dobre :)
Joanna tylko bądź łaskawa dla portfela :p
Marysia jak się czujesz?w pracy coś się wyjaśniło?
Paula gdzie się włóczysz?
 
U nas też dziś było super :-) To Amelka pewnie zwariowała na spacerze :-)

Bianka super :-) weszła bez problemu do żłobka, spała 1,5h, zjadła obiad :-) Tylko znowu dzieciaczków nie było :-( Szkoda :-( Jutro tez ją dam na obiad, a w czwartek to może tylko na chwilę ją dam i popołudniu pojedziemy do mamy :-) A na niedzielę zapisaliśmy się na zajęcia dla bobasów :-) Bo znalazłam bezpłatne zajęcia z kartą multisport i blisko nas :-)
 
reklama
Marysiu no szkoda,że tak kijowo wyszło i nic się z tym nie da zrobić :-( A wytłumaczyli Ci dlaczego tak jest??

Liluu dzięki :-) Też sie cieszę :-)

A gdzie Paula??
 
Do góry