reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Majówka???? Tozto zimno było jak jesienia - gdzies mam takie majówki!!!
Co prawda w piatek zrobilismy otwarcie sezonu grillowego, ale od soboty zimnica i leje.
 
reklama
Witamy Cioteczki :* Stasinek ma już miesiąc jak ten czas leci :o
U nas wszystko dobrze, Mały Kochany, dzisiaj zaliczyśmy wizytę u okulisty i wszystko dobrze, badanie moczu ok, teraz wizyta z nerka, bioderka i szczepienie. Staś się tak kręcił w aucie, że aż przekręcił reniferka :D
Buziaczkiii :*
Zobacz załącznik 622992
 
Moja majówka też nie rozpieszczała pogodowo, ale tak samo jak Truskafffka spełniliśmy się towarzysko w 100%, średniacka pogoda nam w niczym nie przeszkodziła ;-) Superowo było! :-)


Madziulek jakie Staś ma boskie usteczka :tak: :blink:
 
witam

po długiej nieobecności..pamięta mnie ktoś jeszcze .?..

przeoczyłam narodziny Stasia - MADZIULEK gratuluje.. synuś prześliczny..

Bashi - tobie też już nie dużo zostało..

Paula - jak piesio..??

Truskaffka- czyli majówka udana..:-)

póżniej nadrobię resztę...

u nas ok Natalka skończyła 3 mies..a że jest dzieckiem bardzo ciekawym to trzeba z nią cały czas rozmawiać,albo nosic żeby wszystko widziała a ona się wtedy śmieje i gada..nocki nadal przesypia ..także nie jest zle..:-)

tylko brak czasu..gdy mała spi próbuje nadrobić prace w domu.i starsze córcie...i się śmieje że każdy dzień taki sam..:-D ale nie ma co narzekać :-) jest super

wczoraj starsza córcia miała 13-te urodziny i próbuje dziś domek doprowadzić do ładu..

miłego dnia..
 
Witam wszystkie mamuski :) U mnie pogoda od poczatku tygodnia pochmurna i deszczowa :( Dzis mija miesiac do terminu mojego porodu :) Juz niemoge sie doczekac az maluszek przyjdzie na swiat :) Jednoczesnie mam strach przed porodem gdyz to moja pierwsza ciaza ... Mam nadzieje ze bede mogla razem z Wami dzielic sie kazda chwila zycia mojej Corki, jak i korzystac z waszych porad na temat ,,wszystko o Maluchach" :) Zycze Wam milego i spokojnego popoludnia :)
 
Przede mna jeszcze 3miesiace (no chyba ze moj ksiaze postanowi wyjsc wczesniej) zaczal sie okres jedzenia I spania przez 24/dobe haha... Dopoki nadal mieszcze sie w rozmiar 38 moge sobie na to pozwolic ;D moj maly silny jak nie wiem co nonstop lazi i zwiedza moj brzuszek, ale jak czasem mi w zebro przywali to az gwiazdki mam przed oczami :/
 
Joasiu dziękuję, że pytasz :* Piesek fajny, lubi pobroić, ale od 5-go miesiąca w ogóle nie załatwia się w domu, a to dla nas najważniejsze :tak: A broić musi w końcu to szczeniak :-)
Ale ten czas leci, Natalka już ma 3 miesiące? :szok: Kiedy to przeleciało? ;-)
Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii! :*

Jola witaj :blink:

Bashi to Ty niezła chudzinka jesteś :tak::-)
 
Hellol - wreszcie i jak dokopalam sie do bb :-D widze ze niewiele ulecialo. kilka postow i tyle.
MADZIULEK - Stasinek przeslodki tylko schrupac
Witaj JOLA
A u nas ok, na wizycie polowkowej malenstwo spalo dupcia wypieta do nas wiec nie dalo sie podgladnac czy nadal piulka czy moze cosik tam wyroslo, w kazdym razie mnie bezwiednie i mimo woli wciaz wymyka sie ON hmmm, pozyjemy, urodzimy, zobaczymy :-)

BASHI - pochwal sie brzuszkiem
 
reklama
Marysiu brzuszek to byl dawno temu teraz to jest brzuchol :)
 

Załączniki

  • 1399818747643.jpg
    1399818747643.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 34
  • 1399818765115.jpg
    1399818765115.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 34
Do góry