reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dzień dobry :-)

Roza gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-)

to która następna ???:-):-):-)

U nas Bianka odkryła swoje odbicie,bo ma lusterko na macie :-):-):-) Cieszy si strasznie do siebie :-):-):-)

Miłego dnia :-)
 
Dziewczynki dziękuję za gratulacje:-):-) tak jak pisze Losiczka:-) wysikałam tego plusa wczoraj, test robiony bez przekonania, bo przy większej ilości seksu nie udawało się, a co dopiero samotne serduszko zdziała:tak:
mąż w szoku hihi.
Ale żeby pięknie nie było oprócz radości jest też strach ehhh

Nie pojawiałam się i nawet nie wiem co u Was i nie nadrobię...ale musiałam sobie trochę na wstrzymanie dać bo wcale to mi nie służyło :tak:

Pozdrawiam serdecznie i gorąco:-D
 
Dzień dobry :-)

Roza najważniejsze,że się udało :-) A jak sie czujesz?? Jakies pierwsze objawy?? :-)

Wczorajsza randka bardzo udana :-) Pyszna kolacja, spacerek i pełen luzik, bo dziecię spało :-)

Miłego i słonecznego dnia :-)
 
Roziu nie mam żadnych objawów:-) a test zrobiłam dlatego że miałam hihi, nawet przeczucia jak poprzednio:tak: no pobolewają piersi, w dzień nie tak bardzo, dziś nawet mniej niż wczoraj, ale na wieczór się rozkręcają:) i ciągnie w dole brzucha, ale to typowe pms:-)

Czekam na razie i jeszcze nie wiem co mam myśleć, powoli oswajam się z tą sytuacją, ale strasznie boję się ze okres dostanę:no:.
Dziękuję że pytasz:-)

Super że randka udana:-)

Losiczko dziękuję:-D

ale tak naprawdę będę się cieszyć po wizycie u gina, jeśli będzie wsio ok:-)
 
reklama
Witam

sorki ze mnie wczoraj nie było tzn czytałam ale nie odpisalam ale Niunia miała zły dzień ,zaczął sie super długim spacerkiem ale potem tragedia była

teraz tez ńie za spokojna Eh kiedy ona zacznie mówić ;) i powie czego chce

milego dzionka
 
Do góry