reklama

Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!!

Temat na forum 'Archiwum mam z b-b' rozpoczęty przez kari761, 8 Październik 2010.

1. kari761

kari761 Początkująca w BB

Witam!!!
    Jestem przyszła mamą dziewczynki, termin porodu 10-15 listopad 2010 rok. Od niedawna mieszkam w Ustroniu, dlatego też szukam chętne mamy czy też przyszłe mamy na pogaduszki czy wspólne spacery!!!!!

2. ravenbl

ravenbl Początkująca w BB

Witaj Kari761!!
    Jestem mamą Majeczki, która ma już prawie 5 miesięcy. Niestety nie jestem z Ustronia. Mieszkam w Cieszynie. Serdecznie pozdrawiam! Jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz! Jak znajdę czas to chętnie odpowiem! Powodzenia !

3. reklama
  4. Corin

Corin Mama Trójki :)

Cześć dziewczyny. Ja też mieszkam w Ustroniu i wlaśnie dowiedziałam sie o ciąży :D

Kari, daj znać co u ciebie :)

5. kari761

Witam!!!
    Ja już urodziłam córcię, przyszła na świat 18 listopada....Corin gratuluję ciąży, jak się miewasz???? Ravenbl dziękuję za odpowiedź i gratuluję już tak dużej córci:), napisz mi jak to jest inaczej z dzieckiem pięciomiesiecznym:)???? bo ja mam kilkutygodniowego skarba......pozdrawiam:):)!!!

6. Corin

Corin Mama Trójki :)

Hej Kari :)
    Poza mdłościami, ktore męczą mnie przez całą dobę to w zasadzie dobrze sie czuję :D Jutro mam pierwszą wizytę u lekarza, już nie mogę się doczekać.

Gratuluję córci, gdzie rodzilas?

7. kari761

Corin....ja jeszcze pamiętam te koszmarne mdłości...ale pocieszające jest to że przechodzą:)...moja malutka skończyła już 2 miesiące i jest cudowna, ale i bywam bardzo zmęczona:). Ci u Ciebie słychać?? Jak po pierwszej wizycie?? A ja rodziłam w szpitalu wojewódzkim w Bielsku Białej...jak masz ochotę porozmawiać podaję Ci mój nr gg 4143578. Pozdrawiam!!

Poleć forum