reklama

Przyszłe mamusie kwietniuweczki z dolnoskąskiego ???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez jaszczurka, 1 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Czy są tu jakieś mamusie z woj. dolnosląskiego ?? zastanawiam sie co do szpitala i może ktoraś z was mi pomoże....... ? Bo u nas panie Milicz chwalą ??? Doradzcie

2. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Witaj, jaszczurka, ja jestem z Wrocławia i mam z wyborem szpitala spory dylemat. Bardzo dobre opinie słyszę o Trzebnicy. Ze względu na osobiste doświadczenia wykluczam Dyrekcyjną, ze względu na doświadczenia znajomych - Brochów. Jeszcze się nie zdecydowałam. A skąd Ty jesteś?
    magduśka

3. reklama
  4. jaszczurka

czecs!! Magduśka ja mieszkam pod wrockiem 50 km od niego dokładnie w Twardogórze może wiesz godze to jest??Co do szpitala to słyszałam ze kool jast w Miliczu ale to nie jest powiedzane ze tam własnie bede rodzic.

5. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Jasne że wiem, gdzie jest Twardogóra, mijam na trasie kaliskiej. A o Trzebnicy coś słyszaś?
    magduska

6. jaszczurka

czesc tak słyszałam wiem gdze jest Trzebnica mam tam troche rodzinki pozdrawiam

7. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Sorry za brak przycji, chodziło mi o szpital w Trzebnicy, czy znasz opinie na jego temat?
    pozdrawiam
    magduśka

8. jaszczurka

osobiszcie to sie nie orietuje alw mogła bym popytac jesli to dla Ciebie jest wzne?????

9. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

nie, tak luźno na razie zbieram dośiadczenia. Dzięki

10. reklama
  11. jaszczurka

czy ktos jeszcze z was jest z woj. dolnośląsliego ??

12. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Hej Magduśka - ja jestem gościnnie - bo z majówek ( ale z porodem mogę zachaczyć o kiecień - termin mam na 05.05.06)
    Jestem też z Wrocławia - mieszkam na osiedlu Gaj.
    Ja myślałam o Brochowie - tam rozdiłam córeczkę - było OK - ( ale to było bardzo dawno temu) - czy coś się zmieniło ?

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum