reklama

Przyszłe mamusie kwietniuweczki z dolnoskąskiego ???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez jaszczurka, 1 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy są tu jakieś mamusie z woj. dolnosląskiego ?? zastanawiam sie co do szpitala i może ktoraś z was mi pomoże....... ? Bo u nas panie Milicz chwalą ??? Doradzcie

2. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj, jaszczurka, ja jestem z Wrocławia i mam z wyborem szpitala spory dylemat. Bardzo dobre opinie słyszę o Trzebnicy. Ze względu na osobiste doświadczenia wykluczam Dyrekcyjną, ze względu na doświadczenia znajomych - Brochów. Jeszcze się nie zdecydowałam. A skąd Ty jesteś?
    magduśka

3. reklama
  4. jaszczurka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czecs!! Magduśka ja mieszkam pod wrockiem 50 km od niego dokładnie w Twardogórze może wiesz godze to jest??Co do szpitala to słyszałam ze kool jast w Miliczu ale to nie jest powiedzane ze tam własnie bede rodzic.

5. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jasne że wiem, gdzie jest Twardogóra, mijam na trasie kaliskiej. A o Trzebnicy coś słyszaś?
    magduska

6. jaszczurka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc tak słyszałam wiem gdze jest Trzebnica mam tam troche rodzinki pozdrawiam

7. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sorry za brak przycji, chodziło mi o szpital w Trzebnicy, czy znasz opinie na jego temat?
    pozdrawiam
    magduśka

8. jaszczurka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    osobiszcie to sie nie orietuje alw mogła bym popytac jesli to dla Ciebie jest wzne?????

9. magduśka

magduśka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie, tak luźno na razie zbieram dośiadczenia. Dzięki

10. reklama
  11. jaszczurka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy ktos jeszcze z was jest z woj. dolnośląsliego ??

12. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Magduśka - ja jestem gościnnie - bo z majówek ( ale z porodem mogę zachaczyć o kiecień - termin mam na 05.05.06)
    Jestem też z Wrocławia - mieszkam na osiedlu Gaj.
    Ja myślałam o Brochowie - tam rozdiłam córeczkę - było OK - ( ale to było bardzo dawno temu) - czy coś się zmieniło ?

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum