reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie kwietniuweczki z dolnoskąskiego ???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

jaszczurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
403
Czy są tu jakieś mamusie z woj. dolnosląskiego ?? zastanawiam sie co do szpitala i może ktoraś z was mi pomoże....... ? Bo u nas panie Milicz chwalą ??? Doradzcie
 
reklama
Witaj, jaszczurka, ja jestem z Wrocławia i mam z wyborem szpitala spory dylemat. Bardzo dobre opinie słyszę o Trzebnicy. Ze względu na osobiste doświadczenia wykluczam Dyrekcyjną, ze względu na doświadczenia znajomych - Brochów. Jeszcze się nie zdecydowałam. A skąd Ty jesteś?
magduśka
 
czecs!! Magduśka ja mieszkam pod wrockiem 50 km od niego dokładnie w Twardogórze może wiesz godze to jest??Co do szpitala to słyszałam ze kool jast w Miliczu ale to nie jest powiedzane ze tam własnie bede rodzic.
 
Jasne że wiem, gdzie jest Twardogóra, mijam na trasie kaliskiej. A o Trzebnicy coś słyszaś?
magduska
 
Sorry za brak przycji, chodziło mi o szpital w Trzebnicy, czy znasz opinie na jego temat?
pozdrawiam
magduśka
 
osobiszcie to sie nie orietuje alw mogła bym popytac jesli to dla Ciebie jest wzne?????
 
reklama
Hej Magduśka - ja jestem gościnnie - bo z majówek ( ale z porodem mogę zachaczyć o kiecień - termin mam na 05.05.06)
Jestem też z Wrocławia - mieszkam na osiedlu Gaj.
Ja myślałam o Brochowie - tam rozdiłam córeczkę - było OK - ( ale to było bardzo dawno temu) - czy coś się zmieniło ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry