reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie z okolic Bielska-Białej

Kupilam kilka bluzek w Reserved (wlasnie takich odcinanych pod biustem), cos tam widzialam w New Yorkerze i Orsayu - w Orsayu ostatnio bylo troszke sukienek takiego typu. Przjedz sie po Sferze - na pewno cos znajdziesz :) Ja tez sie dzisiaj po pracy wybieram na male zakupki :)
 
reklama
Witajcie dziewczynki ja w prawdzie z pażdziernikówek ale też z Bielska jestem i moze przyjmiecie mnie do klanu

Jest w Klimczoku na 2 piętrze kolo instrumentów muszycznych małe sttoisko z ciuchami ciążowymi - nie jest ich jakos dużo ale sa typowe dla kobiet w ciąży - ładne kobiece, ale nie tanie - ja tam sie zaopatruje

Co nie zmienia faktu że te sklepy o kórych mówiłaś sandro1982 też są OK
 
Witam Agnieszko18 na watku sierpniowym. Zawsze jestes tutaj mile widziana :) wiec zagladaj jak czesto sie da. W Klimczoku dawno nie bylam, bo przez te Sfery, Sarnie stoki itd. zapomina sie o starym poczciwym D.H. Klimczok :)
 
Witam! Debiutuję tu co prawda, ale mam nadzieję,że sie przyjmę. :) Mieszkam w dość szeroko pojętej okolicy BB, bo aż w Węgierskiej Górce .
Powiedzcie kobiety, gdzie można zrobić USG  to nowe. Takie "wymiarowe":) Żeby było widać więcej niż na tym zwykłym.Szukałam w sieci, ale bezskutecznie. Pozdrawiam
 
Witaj Duszka!

Ja USG 3d robilam u dr Balisia w Bielsku na Krasinskiego. Wpisz w wyszukiwarke Michał Baliś, bielsko i Ci powinien wyjsc numer. Kosztuje 100zl, dostaje sie komplecik zdjec maluszka ze wszystkimi pomiarami.

Ja po dlugim weekendzie jade na dokladne USG - przede wszystkim echo serca plodu - do dr Agaty Wloch do Katowic, oto numer: 032/ 203-73-63 lub kom. 603-799-356. Trzeba szybciej sie umwaic, bo terminy sa odlegle.

Na kiedy masz termin?? Zagladaj do nas czesciej!

Pozdrawiam.
 
Serdecznie dziekuję!!!!!! Z pewnością skorzystam z podpowiedzi.
Termin mam na 4 sierpnia, a jeden juz biega po domu :):) Też sierpniowy. Ma na imię Jasio i 8 sierpnia skończy 3 lata. POzdrawiam.
 
Duszka, wklej sobie 'suwaczek'. No i dolacz do wszystkich naszych sierpniowych watkow! :)

I gratuluje sierpniowej pociechy! No a teraz drugiej w drodze :)
 
Duszka takie bardzo dokładne USG robią też w Klinice "Pod Bukami". 1 lub 2 razy w miesią przyjeżza profesor z Łodzi Nie jest tanie bo ponad 200,- ale za to robi ci dokładną "diagnostykę" maluszka ppod kątem różnych wad itp. Najlepeij zrobić miedzy 22 a 26 tc. Zadzwoń sobie tam jak chcesz, jest też w necie na stronie kliniki.
Co do szpitala to już zdecydowałam się na wojewódzki. Mam tam swoją położną i lekarza, ostatnio oglądałam porodówkę i oddział. Warunki naprzwdę fajne. Tak jak pisała Sandra pokoje 1 lu 2 os. łazienka na 2 pokoje. Są 4 sale porodowe, na każdej porody rodzinne.Jedyna złe opinie jakie słyszałam to niestety opieka po porodzie szwankuje. Podobno trudno się czegokolwiek doprosić. Ale to też zależy na kogo się trafi. Poród rodzinny 50,- dla maluszka rzeczy tylko na wyjście, ewentualnie pampersy. Gdybyście miały jakieś pytania to śmiało w razie czego popytam położnej.
Pozdrowionka.
 
reklama
Hej PysiaB :)Ja wciąż nie jestem zdecydowana na szpital. Przez jakiś czas myślałam o tej klinice Esculap, ale jakos powoli odchodzę od tego. Jeśli chodzi o szpital wojewódzki to wogóle nie mam pojęcia jak tam jest- mogę polegac tylko na waszych opiniach.
Ogólnie poród mam przewidziany na 6 sierpień ( a ty na kiedy ???) i jak narazie jestem zielona w tych sprawach. Jeszcze nic nie kupywałam ani nie jeździłam do szpitala.
Mam jeszcze pytanie:czy ta połozna to osoba, której można zapłacić za przyjazd do porodu????

Dzięki za wszystkie informacje :laugh:
 
Do góry