reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie z okolic Bielska-Białej

Hej MoniaK!

Super, ze masz w co sie ubrac na komunie! Pewnie jeszcze wynosisz kompelt po ciazy.

Nie bylam w wojewodzkim dowiadywac sie o szkole rodzenia, bo chyba jednak nie bede do niej chodzic...Doszlam do wniosku, ze przeciez mnostwo kobiet rodzi i daje sobie rade bez szkol itd. wiec po co niepotrzebnie kase wydawac :) Bo z tego co sie orientuje to w wojewodzkim kosztuje ok. 300zl (ale moge sie mylic). Ja rodzic bede w wojewodzkim - juz mam to postanowione. Ok. 1.5 mies. przed porodem chce sie umowic na prywatna wizyte do zastepcy ordynatora dr Roztoczynskiego (ew. ordynatora dr Walkowa) i rodzic u nich. Polozna bede miec zalatwiona, opieke pielegniarska rowniez -mama mojej kolezanki jest przelozona wszystkich pielegniarek w wojewodzkim. zobaczymy jak to bedzie. Narazie o tym nie mysle, bo sama mysl o porodzie mnie przeraza ;)

A Ty jak sie w ogole czujesz? Jak maluszek?
 
reklama
Dzięki za odpowiedź :)

Ja czuję sie dobrze, choć zaczynają mi doskwierać dolegliwości typu popuchnięte nigi i bóle krzyża, ale da sie przezyć. Jutro idę na wizytę do doktorki - mam nadzieję, ze wszytsko będzie ok. Moze dowiem sie jaka jest płeć dzidziusia ;)

Ja nadal nie jestem pewna, ale na 60 % chyba będzie ten wojewódzki..., ale mam pytanie: na tą prywatną wizyte u lekarza umawiasz się po, zeby doktor Cie poznał i Twoją ciążę tak???
I pewnie jeśli się zdecyduję na 100% na wojewódzki to będę prosiła o tel do sprawdzonej położnej ;)
 
Ja tez MoniaK miewam bole krzyza, ale to jest normalne w ciazy. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. Daj znac co i jak!
Nr telefonu Ci podam - jak sama go bede miec. A z lekarzem umawiam sie wlasnie po to, zeby go poznac i zeby on wiedzial cos o mojej ciazy i jej przebiegu - zawsze lepiej niz jechac w ciemno do szpitala gdzie nikogo nie znasz.
pozdrawiam
 
Sandro a skąd pewność, że akurat ten doktor będzie przy porodzie??? Czy nie ważniejsza jest połozna??
 
Ja chce z nim miec 'zalatwione', zeby jak cos byl pod reka :) Mam sie do niego udac 'z polecenia' znajomej. Oczywiscie, ze polozna jest najwazniejsza, ale co jak sie okaze, ze nie moge urodzic i bedzie trzeba 'ciac'? Roznie bywa... z polozna tez bede miec wczesniej zalatwione. Musze wiedziec wczesniej czy akurat ten lekarz bedzie w sierpniu w pracy, a nie na urlopiu - w koncu to wakacje.
 
Hej dziewczyny!!
Dawno mnie tu nie było. Melduję, że do terminu zostało 23 dni i prawie wszystko przygotowane na przyjście mojej córuni.
Będę jednak rodzić w szpitalu na Wyspiańskiego. Własnie przenosza się na nowa porodówkę. Byłam juz na spotkaniu z polecona przez kuzynkę połozną - jestem bardzo zadowolona
Pokój juz przygotowany na przyjście naszej kruszynki. Ogólnie czujemy się dobrze.Upały troche dały w kość, ale jakos przetrwalismy.Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj MoniaK :)

ale Ci zazdroszcze, ze jeszcze tylko 3 tyg. przed Toba, a moze i mniej :) Fajnie, ze szpital juz wybrany i ze jestes zadowolona.
Ja jednak zdecydowalam sie na porod w Esculapie (najpierw bylam przeciwna, ale po wszystkich za i przeciw, opiniach itd. zdecydowalam sie jednak tam). Jestem po wizycie u anestezjologa. Za tydzien mam wizyte u tamtejszego ginekologa. Najpozniej 25-go sierpnia mala bedzie na swiecie (mam termin na 23-go i jezeli nie urodze do terminu to 25-go rano mam wywolanie) :)

My tez juz remont mamy prawie gotowy, jeszcze jakies ostatnie poprawki zostaly.
Jezeli chodzi o wyprawke to musimy kupic jeszcze lozeczko o wanienke plus jakies kosmetyki (oliwke, mydelko, spirytus itd.)

Pozdrawiam.
 
Do góry