reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie z UK

reklama
Widzę że wątek trochę umarł! Ja również mama z UK, rodziła tu synka 5 lat temu, teraz w ciąży 37+6 tydz i też rodze tutaj :) To jak z tą opieka, bo widzę że narzekanie było? Jak Wy wspominacie/przezywacie te ciąże tutaj?
Jak dla mnie jak już wcześniej wspominałam w innym wątku, im mniej wiesz tym lepiej śpisz :) Jestem zadowolona ze nie męczą mnie usg na każdym spotkaniu, że nie muszę znać nazw miliona badań które muszę wykonać, ponieważ ode mnie pobierane są tylko próbki krwi i moczu a reszta dzieje się za zamkniętymi drzwiami ;) Jeśli wszystko jest ok nikt nie zawraca mi głowy. Obie ciąże przechodziłam książkowe więc nie potrzebowałam żadnej dodatkowej opieki, więc nie wiem jak to jest gdy ma się jakieś problemy i wymaga się specjalnego nadzoru lekarza. O co chodzi z tym Lucozade, bo nie zrozumiałam :D Może to przed testem na glukoze?
 
Wskrzeszam watek!!!!
Sa tu jakies mamy z UK?
Jestem w 18tc mieszkam w Londynie od 15lat, jest to moja pierwsza ciaza.
Mam prywatnego gina ale chodze tez na NHS ( za malo mi bylo wizyt i plamilam a oni nic tu z tym nie robia do 18tc wiec stad ten prywatny gin)
Fajnie by bylo powymieniac sie doswiadczeniami[emoji4]
 
Cześć wszystkim 🙂. Mieszkam w UK i obecnie jestem w 21 tygodniu ciąży. To jest moja pierwsza ciąża, długo się starałam o dziecko i traciłam nadzieję powoli. Jak to mówię, stal się cud i noszę w sobie chłopca ❤️ zawsze o nim marzyłam. Wszystko wydaje mi się być zbyt piękne ponieważ od początku nie miałam i nie mam żadnych ciążowych dolegliwości. Czuję się doskonale dobrze, jedyny minus jaki zauważyłam to że apetyt mi się bardzo zwiększył od samego początku. Dziewczyny mam pytanie do was ponieważ trochę się boję że coś może być nie tak. W zeszłym tygodniu miałam usg połówkowe, wszystko wygląda bardzo dobrze, od 18 tyg ciąży zaczęłam czuć ruchy dziecka, na początku bardzo słabe ale z czasem kiedy leżałam na plecach dziecko tak się poruszyło że aż podskoczyłam bo ruch był dość silny. Czułam się bardzo szczęśliwa mogąc czuć każdy ruch ale od kilku dni nie czuje nic, zupełna cisza. Brakuje mi jakiekolwiek znaku życia i ruchu. Czy jest to normalne? Wiem że jest to dopiero półmetek ale czy któraś z was miała podobną sytuację?
 
reklama
Dziewczyny jest wątek - „mamy z UK wątek główny” tam jest więcej osób, może watro się przenieść.
@Katarzyna32 Jeżeli dopiero co zaczęłaś czuć ruchy to możesz tak być, ze co kilka dni będziesz tylko czuła maleństwo. Ja czułam od 17tc i do 19tc było właśnie rzadko. To moja trzecia ciąża 😉
 
reklama
Do góry