reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez agusiaks, 18 Grudzień 2012.

1. pełna_nadziei83

pełna_nadziei83 Fanka BB :)

Ysia to pewnie teraz twoja kolej,
    ja się wczoraj źle czułam - mdłości, senność, od 18 do 1 w nocy bolał mnie brzuch jak na @, bolał mnie cały czas, lekko, ale żadnych skurczy nie było....
    nie spałam do 5 rano, a o 7 wstawaliśmy bo wyjeżdzaliśmy, myślałam że może coś się ruszy, ale mi sie poprawiło i dzis jest ok :eek:
    Genna jestem pewna że zajmiesz miejsce Nowej :-D

2. agusiaks

agusiaks Kwietniówka :-)

nowa gratuluję!!! :-):-):-)
    pełna dzięki za info i przekaz pozdrowienia świeżo upieczonej mamuśce :tak:
    A jej Olek to Aleksander? Bo od razu wpiszę na listę. Czyli nowa przełamała passę cesarek na naszym forum?

3. reklama
  4. kwiatuszekq20

kwiatuszekq20 Fanka BB :)

Gratulacje mamusiu

5. jane

jane mini bombel w drodze :)

gratulacje do rodziców:tak:

6. genna

genna Fanka BB :)

Gratulacje dla dzielnej mamusi i tatusia :)

7. gnagna

gnagna Fanka BB :)

Nowa gratuluje :-D czyzbys urodzila naturalnie? Zazdroszcze

Sun NDT to taka lagodniejsza metoda. Cwiczenia polaczone z odpowiednia pielegnacja.Do Vojty trzeba sie nastawic psychicznie bo tu uciskasz dziecku pewne punkty zmuszajac je do odruchowych reakcji. Dziecku to sie bardzo nie podoba i strasznie przy tych cwiczeniach krzyczy.

8. Sun7

Sun7 mamusia :-)

Nowa gratuluję :-) Synuś dość duży... ale super, że jest już z Wami... odpoczywaj i wracaj do nas na forum :-)

Gnagna dziękuje za info.... A co do porodu to nie martw się, może przy następnym dziecku będziesz miała możliwość urodzić sn... tak więc głowa do góry :-)

9. pełna_nadziei83

pełna_nadziei83 Fanka BB :)

Tak, Nowa rodziła naturalnie i myśle że tak zostało do końca, bo chyba by mi napisali że cc :-)
    Tak Agusiaks Olek to Aleksander , także dopisuj do listy :-D:-)
    W niedzielę musze iść na KTG do szpitala to jak Nowa jeszcze będzie w szpitalu to ja odwiedzę :-)

10. reklama
  11. yoanna82

yoanna82 Fanka BB :)

Nowa, wielkie gratulacje :-) Witamy Olka na świecie :-)

12. ysia007

ysia007 Fanka BB :)

Nowa gratulacje dla Was:-):-)odezwij sie jak bedziesz tylko mogla
    Ja po wizycie: Malutka ok.2900 g, szyjka 1 cm, wszystko w porzadku, musze tylko brac antybiotyk na bakt. w moczu.
    jak nic sie nie wydarzy 8 lipca ktg.nie licze juz na szybszy porod.....a tak szczeze mialam mala nadzieje.musze to jakos przeczekac.jezeli nie urodze do 12 mam sie pojawic w szpitalu 15 lipca.
    Widzisz Pełna mamy podobnie.a to przeziebienie to chyba z tej zmiany pogody raz upaly teraz 13 stopni masakra...

Poleć forum