reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Pełna no wlasnie sie zastanawiam nad tym skracaniem ile to moze trwac przed porodem.z tego co poczytalam to nie ma reguly.do jutra mamy czerwiec, ale chyba sie zalapiemy grzecznie na lipiec. musimy cierpliwie czekac.
a tez mi sie wydaje ze bedzie wazyla troche wiecej niz wynika z wyliczen wiadomo granica bledu jakas jest te 400g.
a to chwilowo masz te mdlosci tak po 15 min a pozniej przechodzi?bo ja tak mam.
Super ze moglas zobaczysz Olusia, to my czekamy na powrot Nowej i na fotki:)
Pozdrowienia dla mamusiek:*
 
reklama
Paulina moja też 3/4 ciąży leżała po prawej stronie , Nowej synuś też, więc to chyba normalne, nie denerwuj się :-)
Ysia ja jak mam mdłości to tak z 2 godzinki a potem przechodzą, chyba trzeba spokojnie czekać, aż nasze córunie zechcą przyjść na świat, też myślałam że rozpakuję się w tym tygodniu bo zaczęłam się gorzej czuć, ale widze że to nie ma wpływu
Ysia a Ty masz jakieś rozwarcie? Bo ja na ostatniej wizycie nie miałam nic :cool:
Jutro mnie nie będzie, więc nie myślcie że rodzę :-D rano idę na KTG a potem jedziemy do moich rodziców, troszkę mam pietra, bo to 100km od szpitala, ale z drugiej strony jak pomyślę że mogę urodzić nawet po terminie to jak tu siedzieć tyle czasu w domu...
 
Pełna o rozwarciu nic nie wiem....tyle,co w karcie poczytalam, ze szyjka ma 1 cm. Dzis pol nocy nie spalam, mam bole w krzyzu, oblewanie cieplym prysznicem troche pomoglo.
Dobrych wiesci z KTG, a reszcie dziewczyn zycze milej niedzieli:)
 
Oj Ysia może u Ciebie już tuz tuż...
Ja byłam na KTG ale mała spała i dr powiedziała że nic ciekawego KTG nie pokazało i że mam przyjechac o 18 jeszcze raz a wcześniej zjeśc coś słodkiego :tak:
Odwiedziłam Nową, Oluś jest cudowny, taki śliczny i malusi,łezka kręci się w oku... mama zmęczona, ale czuje się dobrze , jutro wychodza ze szpitala
 
Byłam drugi raz na KTG, dr powiedziała że wynik książkowy, ale cicho sza, nie wskazuje żeby coś się działo, jakiś skurcz był, ale regularności to w tym nie ma :eek:
Jutro pod wieczór mam wizytę u ginka, dziś znowu miałam rwania w pochwie, zobaczymy jutro czy szyjka się choć troszkę skróciła, mam nadzieję że tak, ale już nie czekam, czuję że to może jeszcze sporo czasu potrwać...
Ysia krzyz nadal boli? u Ciebie jak coś sie zacznie dziać to napisz mi smska :tak:
 
ale Wam się spieszy do porodu :p :-D mnie tez sie spieszylo, po pierwszym skurczu mi przeszlo hehehe
nie no zartuje :) cudne przezycie :) ja chce jeszcze raz :)
 
reklama
Do góry