reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama

pełna_nadziei83

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
29.06 urodziłam moją drugą córeczkę Ninę, waga 3740g, 58cm długa 10 pkt.
1 lipca miałam mieć planowana cc, ale malutka chciała wyjśc szybciej, w niedziele dostałam skurczy, w nocy pojechaliśmy do szpitala a w poniedziałek rano z powodu braku postępu porodu miałam cc. Ogólnie czułam się po tej cc wyjątkowo dobrze, szybko doszłam do siebie, wypisali nas już po 2 dniach, z małą tez było wszystko w porządku.
Ninka daje mi trochę popalić, jak tylko ją odłożę to ciągle płacze, najlepiej jej na rękach, ma problemy z usypianiem, czasami wieczorem muszę ją 2 godziny tulić do snu, bo nei może zasnąć. Ale jak już zaśnie to łądnie śpi. Karmię piersią, mała rośnie jak na drożdżach.
A Nataszka jak zobaczyła siostrę to miała eksplozję radości i tak jej zostało, kocha Ninkę, przychodzi całuję ją, pokazuje jej wszystkie zabawki, na razie nie ma u niej zazdrości, jak karmię to bierze lalę i też karmi albo przychodzi i patrzy, na spacery zabiera swój wózek z lalką i tak razem chodzimy. Także ze starszą problemów nie mam ale młodsza czasami mnie wykańcza psychicznie tym swoim płaczem

pozdrowionka dla Was

agusiaks

Kwietniówka :-)
Rozwiązania
0
pełna gratuluję :-)
Widzę że Twoja Ninka podobna do mojej, wzrost ten sam i waga zbliżona :-)
Niech rośnie zdrowo. Buziaki :tak:

Rozwiązania
0
Wózek Denim Blue mam już ponad rok, sprawdza się naprawę rewelacyjnie, w każdym terenie. Mieszkam gdzie są ścieżki polne, więc duże koła pompowane sprawdzają się, tak samo amortyzatory. Spacerówka możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, ma dłuższy kapturek,który chroni przed słońcem,rączka mocno zamontowana, wiec mogę być spokojna że mój synek w spacerówce jest bezpieczny :) fotelik samochodowy można zamontować na ramę, cały wózek jest bardzo lekki. Wszystkim polecam te wózki :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Hej, przyszłe mamuśki! Czerwcowe mamy 2018 3
S Przyszłe Mamuśki z Białołęki, Marek i okolic łączmy się :) Warszawa 0
C Czy są tu jakies przyszłe mamy z cukrzycą ciążową? Potrzebuję porady 6
natally23 Przyszłe mamy z Glasgow Przyszłe mamy 5
Madzik5225 Przyszłe mamy z Siedlec Mamy z różnych miejscowości 1
P Przyszłe mamy z Katowic Mamy z różnych miejscowości 2
M Młode mamusie (przyszłe/obecne) Młodziutkie mamy 4
A Przyszłe mamy z Lublina Lublin 490
--Aga-- Przyszłe i już obecne Mamusie Białystok 222
M Czy są może przyszłe mamy z terminem na lato 2017? Szczecin 9
O ANKIETA anonimowa proszę o poświęcenie kilku minut przyszłe mamy :) Ciąża, poród, połóg 1
A ANKIETA - Przyszłe Mamusie, proszę o poświęcenie 5 minut :) Ciąża, poród, połóg 1
X Mamy lub przyszłe mamy z Rzeszowa Pomocy ! Potrzebuję porady 8
buziaczkens Przyszłe Mamy z Torunia Toruń 96
K Przyszłe mamusie ze Szwajcarii Mamy z różnych miejscowości 1
ela2016 Przyszłe mamusie z UK Mamy z różnych miejscowości 18
barwna Jak kupują przyszłe mamy Przyszłe mamy 11
M przyszłe mamy Lublin Lublin 770
E Przyszłe mamy Zabrze, Gliwice i okolice:) Śląsk 9
Ania-Belfast Przyszłe Mamusie z Irl Pół Przyszłe mamy 0
I witam przyszłe kwietniowe mamy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
R Przyszłe mamy z Hertfordshire Mamy z UK 0
N Mamy albo przyszłe mamy z Blerick. Mamy z Holandii 8
joasia8803 Przyszłe mamy ze Śląska i Zagłębia ;) Śląsk 4
W Przyszłe i obecne mamusie z okolic Salzgitter ! ! ! Mamy z Niemiec 10
D Katowice zapraszają przyszłe mamusie Śląsk 589
J Ogłoszenia Stalowa Wola Przyszłe Mamy Mamy z różnych miejscowości 0
pieszczoszka1988 Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :) Bielsko-Biała 2289
T przyszłe mamy w Ie (styczeń-luty 2012) Mamy z Irlandii 4
I Czy są (przyszłe) mamy z Amsterdamu lub okolic? Mamy z Holandii 29
J Mamy/przyszłe mamy z Opola i okolic Mamy z różnych miejscowości 2
D NASZE PIERSZE DZIECIĄTKO o - PRZYSZŁE MAMY z OLKUSZA i okolic !!! Mamy z różnych miejscowości 5
N Czy są jakieś przyszłe mamy ze Zduńskiej Woli? Łódź 2
K Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!! Archiwum mam z b-b 5
e-foteliki Czy przyszłe mamy dbają o bezpieczeństwo swoje i dziecka zapinając pasy ? Przyszłe mamy 34
natusa1988 Mamy przyszłe i obecne z Rybnika i okolic :) Mamy z różnych miejscowości 0
maryla86 przyszłe i obecne mamy bizneswomen Przyszłe mamy 39
M Są jakies mamy lub przyszłe mamy Z Głuszycy Mogą też byc starajace sie:) Dolny Śląsk 59
meganne Przyszłe mamy z Warszawy Warszawa 40
D Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:) Archiwum mam z b-b 271
G Bytom- są tutaj przyszłe mamy? Śląsk 89
wampirka20@wp.pl Mamusie i przyszłe mamusie z francji Rodzinki zza granicy 2
N pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:)) Piła 2633
magdakap Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie Ciąża, poród, połóg 1067
xmamuska A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy?? Dolny Śląsk 1684
sandra1982 Przyszłe mamusie z okolic Bielska-Białej Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 36
A Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!! Mamy z różnych miejscowości 62
Płock-Asia Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY! Młodziutkie mamy 91170
J Przyszłe mamusie kwietniuweczki z dolnoskąskiego ??? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 11
Płock-Asia Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów. Mamy z różnych miejscowości 140