reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Kwiatuszku przykro mi :-(

Paulina gratuluję :-)

widziałam wczoraj fragment programu na TLC o in vitro i wszystko mi się przypomniało. Już prawie nie pamiętam jak ciężko było się starać i z taką lekkością myślałam, kiedy znów podjąć próbę. Teraz uzmysłowiłam sobie, jak długa droga mnie czeka.
 
reklama
Gnanga głowa do góry, po pierwsze nie jest powiedziane że z drugim dzieckiem będzie tak samo ciężko, a po drugie jeden problem jest juz za nami - zdiagnozowana przyczyna niepłodności, także można działać od razu a nie tracić czasu na szukanie przyczyny

Powiem Wam że ja oprócz tego że boję się znowu długich starań to ciągle mam jeszcze traumę po porodzie, jak sobie to wszystko przypomnę ten cały poród nieudolny, te powikłania które miała mała, ten ból po cc to powoduje że nie jestem gotowa żeby mieć drugie :baffled: Z drugiej strony wiem że młodsza już nie będę i że mogę żałować ze na drugie się nie zdecydowałam...

I powiem Wam jeszcze jedno, nie wiem, może jestem dziwna a może to normalne, wczoraj zadzwoniła do mnie kuzynka i powiedziała że jest w ciąży, oczywiście wpadli i nie jest jakoś specjalnie zachwycona tym faktem, jakoś mnie zdołowała trochę, z jednej strony się cieszę bo Nataszka będzie miała kuzynka/ę ale z drugiej strony zrobiło mi się jakoś przykro że jedni muszą się starać latami a inni zaliczają wpadki, to takie niesprawiedliwe. I tak sobie pomyślałam że ta walka o dziecko jeszcze głęboko we mnie siedzi :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry