reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Hej!

Życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!!! :tak::-)

Urodziłam w listopadzie zdrową i śliczną córeczkę :-D

Pełna gratuluje ciąży!!!
 
reklama
Hejka dziewczynki! Dawno mnie tu nie było bo i nic się tu nie działo...
Nie wiem co mnie dziś skłoniło żeby zajrzeć... a tu takie super wieści :tak:
pełna super, super, super!!! Gratuluję Ci ogromnie i niech maluszek zdrowo rośnie w brzuszku :tak:
emi i dla Ciebie gratulacje! Pochwal się swoją małą królewną i napisz jak ma na imię.
gnagna się nie odzywa, miała chyba termin na październik. Odezwij się!
nowa a jak u Ciebie ostatnie tygodnie
lilonka a jak Twoje smerfy?
ysia a Ty nie zostaj w tyle ;-)

A my rośniemy :-) Tydzień temu dzidzia miała już ok 1 kg i potwierdzona dziewczynka :tak: Będzie Nina :-)
Tylko szyjka mi się skróciła i muszę więcej odpoczywać, no i już pójść na zwolnienie z pracy.
W niedzielę zaczęłyśmy 29 tc :-)
Pozdrowionka dla Was i szczęśliwego Nowego Roku. Oby się dzidzie zdrowo chowały :-)
 
Hej ja juz na koncowce. Mam 37tc tez będzie chlopiec. Druga ciaza i co jakis czas problemy, skracajaca sie szyjka od 23tc na luteinie jestem, cukrzyca ciążowa, dieta potem insulina. W 36tc zaczal odchodzic mi czop sluzowy wiec porod przewaznie w przeciagu dwoch tyg sie odbywa. Tak wiec malo prawdopodobne ze dotrwam do 23 lutego. Byle do 3 lutego bo to bedzie 38tc.
 
Hej laseczki, co u was?
ja będę miala druga córcię :) A póki co pierwsza tak mi daje popalić że już zaczynam mysleć że jest wyrodną matką, bo jak można mieć dość swojego dziecka?? hihi Liczę tylko że druga będzie spokojniejsza i mniej marudna :)
Agusiaks ty tz już niedlugo końcówka....Też chciałam Ninę albo Polę, ale mąż jest nieugięty i chce Kalinę, a że ustąpił przy Nataszy to teraz ja musze ustąpić, w sumie podoba mi się to imię tylko tak jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić :)
Odzywajcie się częściej
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Ja już przestałam tu zaglądać, bo przyznam, myślałam, że forum wywarła całkowicie... A tu tyle dobrych wiadomości :)
Pełna, gratuluję serdecznie!!! Cieszę się, że wszystko ok :)
A Kalina bardzo mi się podoba, gdyby Szymcio był dziewczynką to właśnie Kaliną :) może jeszcze kiedyś.
Emi, gratuluję, już dużą córcię masz :)
Agusiak, dla Was też gratulacje :) Nina też ślicznie :)
Nowa, jak tam? Po której stronie synka masz? Jakby jeszcze był w brzuszku to bezproblemowego rozwiązanie życzę :)
Kasiulek, super, że Hania Wam zdrowo rośnie :)
U nas ok, Szymcio jest boski po prostu, choć harpagan niesamowity :) Daje matce popalić. Niestety teraz troszkę choruje, a prawie przez rok nie miał nawet katarku. Od lutego mieliśmy zacząć żłobek, ale musimy się poleczyć zamiast tego. Przynajmniej dalej jesteśmy razem, przeraża mnie ten żłobek...
Pozdrawiam Was gorąco :)
 
Pełna czyli wojny nie będzie bo się dziewczynki rodzą ;)
nowa pochwal się synkiem.
A my już miesiąc przed terminem. Kończę przygotowania. W poniedziałek następna wizyta i muszę porozmawiać z ginem bo pewnie będzie znowu cc, mała ciągle główką do góry.
Piszcie co u Was
 
Joanna fajnie że Ty też się odezwałaś, eh jak ten czas szybko leci dzieciaki już takie duże, zdrówka dla Szymka
Nowa jeszcze nie urodziła :)
U nas chyba jednak nie będzie Kaliny, hehe, teraz nam inne imiona chodzą po glowie, sama już nie wiem co to będzie
Agusiaks ja to w ogóle chciałabym drugą cc, zobaczymy jak będzie...
u nas nocki tragiczne, nie wiem czy to zęby ale pobudki po 10-15 razy w ciągu nocy
 
pełna u nas nocki coraz lepsze, poszło gładko i odstawianie od smoczka i przenosiny do "dużego" łóżeczka. A jakie imię wybraliście? U Was też będzie między dziewczynami prawie równo 2 lata różnicy ;-)
Ja prawdę mówiąc też chyba chcę cc, ale zobaczymy jak to będzie
 
reklama
Nowa w czwartek urodziła synka, Ksawerego :)

Agusiaks u nas będzie Zoja, chyba.... bo coś często nam się zmienia :)
Ja na razie nie oddzwyczajam od smoka bo zęby idą pełną parą, mamy 9 sztuk dopiero więc jeszcze trochę przed nami, ale jak wyjdą to odstawiam od smoka. Na razie mała śpi w łóżeczku, ale nie potrafi sama zasypiać, ktoś musi leżeć obok na łóżku a najlepiej mama, więc jeszcze dużo roboty przed nami.
Ja w czwartek mam połówkowe, rozmawiałam z dr o planowanej cc, ale nie wiem jak to jest gdy poród zacznie się szybciej...
 
Do góry