reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

Hej Mi, będzie dobrze, trzymam mocno kciuki za maleństwo. Teraz co najlepszego możesz zrobić dla dzidziusia, to się nie stresować, bo nerwy szkodzą, a wiem coś o tym, bo miałam od samego początku pierwszą ciążę ciężką, zagrożoną, w tym dwa pobyty na patologii ciąży. Starałam się wyciszać, bo niestety u mnie stres powodował ryzykowne skurcze. Pozdrawiam
 
reklama
Hej Mi, będzie dobrze, trzymam mocno kciuki za maleństwo. Teraz co najlepszego możesz zrobić dla dzidziusia, to się nie stresować, bo nerwy szkodzą, a wiem coś o tym, bo miałam od samego początku pierwszą ciążę ciężką, zagrożoną, w tym dwa pobyty na patologii ciąży. Starałam się wyciszać, bo niestety u mnie stres powodował ryzykowne skurcze. Pozdrawiam
Dziękuję taki jest plan nie stresować się są rzeczy na które nie mamy wpływu a to na co mamy czyli dbanie o zdrowie maluszka jest spełnione. Stres tym większy że wiek u mnie to już 39 w domu 2 synów 19 i 4 lata
 
Mama mnie też urodziła przy 40-ce. Mam brata starszego o 17 lat. :) Natomiast mój mąż ma siostrzyczkę, która ma 11 lat dopiero, a różnica między nimi to 16 lat, także moja teściowa też jakoś miała 39 lat. Grunt by spróbować się wyciszać, bo niestety na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Ja drugie dziecko urodzę przy 31. Urodziłam się też w kwietniu, więc jak wszystko będzie dobrze, też powitamy dzieciątko w tym miesiącu.
 
Witam Was, Mamusie!
Z terminem na 7.04 dołączam do grupy w nadziei na odrobinę towarzystwa i wsparcia :) Mieszkam niestety w obcym mi zupełnie mieście, 300 km od najbliższej rodziny czy znajomych, okazuje się więc że forum to moje jedyne możliwe okno na świat.
Jak się mają Wasze brzuszki ? Ja sobie wmawiam już chyba symptomy, bo jak na razie zupełnie nic - gdyby nie dowód w postaci zdjęcia z usg absolutnie bym nie wierzyła w ciążę
 
Witam Was, Mamusie!
Z terminem na 7.04 dołączam do grupy w nadziei na odrobinę towarzystwa i wsparcia :) Mieszkam niestety w obcym mi zupełnie mieście, 300 km od najbliższej rodziny czy znajomych, okazuje się więc że forum to moje jedyne możliwe okno na świat.
Jak się mają Wasze brzuszki ? Ja sobie wmawiam już chyba symptomy, bo jak na razie zupełnie nic - gdyby nie dowód w postaci zdjęcia z usg absolutnie bym nie wierzyła w ciążę
Witaj mamy ten sam termin [emoji11][emoji16]
 
Cześć dziewczyny jestem po 1 wizycie fasolka na razie w liczbie 1 ☺ serducho pieknie pracuje mam ochotę skakać z radości martwiłam sie po przeżyciach z zeszłegi roku (puste jajo płodowe) pozatym zrobiłam test ciążowy dzień przed wylotem do Egiptu zdążyłam tylko zadzwonic do mojego lekarza i kupic acard od dzisiaj duphaston, clexana, i mocniejszy kwas foliowy wizyta następna w kolejny wtorek. Egipt nam nie zaszkodził na szczęście ☺☺ pytanko czy badania prenatalne w wieku 39 lat sa bezpłatne bez względu na to czy lekarz ma umowę z NFZ czy nie ??
 
reklama
Do góry