reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

Udało Wam się jakoś zapanować nad tym porannym cukrem?
trzeba stosować odpowiednią diete zaleconą przez diabetologa, jeśli po np 2tygodniach cukry ciągle są za wysokie mimo diety, wtedy wprowadza się insuline na noc żeby unormować cukry. Ja sama dawkuje insuline ale widziałam że niektóre dziewczyny nie mogą same i chodzą ciągle na wizyty. Ja miałam szkolenia co i jak jesc, o ile insuline zwiekszać i co robić jak pojawiają się ketony w moczu przy cukrzycy.
Już troche przeżyłam bo w pierwszej ciąży też miałam stwierdzoną cukrzyce (i inne choroby) od poczatku
 
reklama
trzeba stosować odpowiednią diete zaleconą przez diabetologa, jeśli po np 2tygodniach cukry ciągle są za wysokie mimo diety, wtedy wprowadza się insuline na noc żeby unormować cukry. Ja sama dawkuje insuline ale widziałam że niektóre dziewczyny nie mogą same i chodzą ciągle na wizyty. Ja miałam szkolenia co i jak jesc, o ile insuline zwiekszać i co robić jak pojawiają się ketony w moczu przy cukrzycy.
Już troche przeżyłam bo w pierwszej ciąży też miałam stwierdzoną cukrzyce (i inne choroby) od poczatku
Mam insulinę od tygodnia bo dieta nie dawała efektu. 6 j aktualnie na noc i też jest za wysoki. Melduje wyniki diabetykowi co 5 dni i SMS podaje mi nową dawkę, wizyty mam co 3-4 tyg. W ciągu dnia trzymam dietę, ale wszystko ładnie się trawi, trzustka ogarnia. Problem jest tylko z tym porannym...
 
Mam insulinę od tygodnia bo dieta nie dawała efektu. 6 j aktualnie na noc i też jest za wysoki. Melduje wyniki diabetykowi co 5 dni i SMS podaje mi nową dawkę, wizyty mam co 3-4 tyg. W ciągu dnia trzymam dietę, ale wszystko ładnie się trawi, trzustka ogarnia. Problem jest tylko z tym porannym...
a co jesz na kolacje i o ktorej bierzesz insuline
 
dziewczyny, wszystkie sa zgloszone do administrator, czekam na dostep dla Was bede sie z kazda kontaktowac, cierpliwosci, nie do konca to ode mnie zalezy!
 
Hej dziewczyny, termin mam na 14.04 według prenatalnych a 17.04 om. Czwarta ciąża ale niestety brak dzieci( zawsze 8-10 tc). Teraz mam nadzieję, że będzie inaczej i się uda bo to już ostatni dzwonek, mam 40 lat. Pozdrawiam
 
reklama
Heeej :) jestem nowa! Dziś znalazłam forum.. Po 7 latach i nastawieniu, że w kwietniu czeka nas poradnia leczenia niepłodności - we wrześniu przeżyliśmy szok kiedy zrobiony " z głupoty" test pokazał II kreski.. Bo przecież miała być @.. Czasami nie było jej po 2 miesiące. No i w kwietniu zamiast leczenia mamy termin porodu - 27.04 :)
Do tego komunia naszej córki także będę się modliła żeby być na jej komuni która jest 19.04 ..
Podejrzewam, że ciąża wypaliła po wycięciu połowy tarczycy razem z guzem wielkości 4,2cm.
Pozdrawiam ❤️
 
Do góry