reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

reklama
Zapraszamy tutaj :)
 
Ja super,bez żadnych dolegliwości.Wizyte mam 12.09juz się nie mogę doczekać

O, też mam "główną" wizytę na 12.09 :D, ale z pewnych przyczyn jestem już po samym prywatnym USG. Na szczęście wszystko w porządku. Dzidzia rośnie, serduszko zdrowo funkcjonuje. Przepraszam Was, bo jeden powitalny post tylko napisałam, ale przez cały dotychczasowy czas ledwo żyję przez mdłości (a myślałam, że już osłabną z drugą ciążą...) i nie miałam siły fizycznej, by przysiąść.
 
O, też mam "główną" wizytę na 12.09 :D, ale z pewnych przyczyn jestem już po samym prywatnym USG. Na szczęście wszystko w porządku. Dzidzia rośnie, serduszko zdrowo funkcjonuje. Przepraszam Was, bo jeden powitalny post tylko napisałam, ale przez cały dotychczasowy czas ledwo żyję przez mdłości (a myślałam, że już osłabną z drugą ciążą...) i nie miałam siły fizycznej, by przysiąść.
Współczuję samopoczucia,ale w 2trymestrze podobno ma być lepiej[emoji3]
 
Mam taką nadzieję, w pierwszej ciąży miałam tzw. niepowściągliwe wymioty. Nawet wody nie mogłam przełknąć. Ogólnie to mdłości mnie męczyły z 6 miesięcy. Koleżanka z Niemiec przesłała mi tabletki dla ciężarnych, które trochę jednak pomagały. W drugiej ciąży jest o niebo lepiej, choć teraz miałam masakrę w 7. tygodniu. Wydaje mi się, że teraz już dolegliwości słabną. :D
 
reklama
Hej dziewczyny ja z wielką niepewnością dołączam z kalkulatora termin na 21 kwiecień wizyta 10 września test pozytywny już 2 dni po spodziewanej miesiączce tylko.....w zeszłym roku w sierpniu puste jaja płodowe wywołane poronienie stres ogromny tak się boję. Zażywam kwas foliowy plus acard ( to na rozrzedzenie żeby uniknąć poronienia) po cichutku się cieszę ale też denerwuję. Witam Was wszystkie
 
Do góry