reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

reklama
U mnie było już widać na prenatalnych w 13 tc
ja na prenatalnych z przejęcia nie zapytałam o płeć a lekarz sam od siebie też nic nie powiedział
natomiast z samego badania była bardzo zadowolona - wspaniale tłumaczył i pokazywał wszystko.
tydzień później miałam wizytę kontrolną i prawdopodobnie dziewczynka <3
połówkowe mam początkiem grudnia tym razem idzie ze mną mąż i już nie może się doczekać :)

@Sylwiaz_ a jakie macie inne opcje imion?
 
ja na prenatalnych z przejęcia nie zapytałam o płeć a lekarz sam od siebie też nic nie powiedział
natomiast z samego badania była bardzo zadowolona - wspaniale tłumaczył i pokazywał wszystko.
tydzień później miałam wizytę kontrolną i prawdopodobnie dziewczynka <3
połówkowe mam początkiem grudnia tym razem idzie ze mną mąż i już nie może się doczekać :)

@Sylwiaz_ a jakie macie inne opcje imion?
Pracujemy nad tym :) połówkowe mam 25.11, po moim przeziębieniu pojawiła się u Młodego mała fala zwrotna w serduszku, mam nadzieję że teraz nie będzie po niej śladu.
 
Witam kwietniowe mamusie🙂 Ja mam torbiel trofoblastu a dokładnie torbiel w którym zbiera się płyn owodniowy. Jeden lekarz mnie nastraszył w szpitalu a trzech kazało się nie przejmować. Pani doktor prowadząca powiedziała że będziemy obserwować. Uspokoiła mnie bo oczywiście po przeczytaniu informacji w necie załamana byłam. W czwartek za tydzień mam wizytę kontrolną więc zobaczymy co dalej no i czy już będę wiedziała czy synek czy druga córcia😄
 
Heeej :) jestem nowa! Dziś znalazłam forum.. Po 7 latach i nastawieniu, że w kwietniu czeka nas poradnia leczenia niepłodności - we wrześniu przeżyliśmy szok kiedy zrobiony " z głupoty" test pokazał II kreski.. Bo przecież miała być @.. Czasami nie było jej po 2 miesiące. No i w kwietniu zamiast leczenia mamy termin porodu - 27.04 :)
Do tego komunia naszej córki także będę się modliła żeby być na jej komuni która jest 19.04 ..
Podejrzewam, że ciąża wypaliła po wycięciu połowy tarczycy razem z guzem wielkości 4,2cm.
Pozdrawiam ❤
Też mam termin na 19.04, ale mąż się śmieje że z naszym szczęściem urodzę w święta. Z córką miałam termin na 19.01 i się urodziła w święto Trzech Króli😁
 
Ja mam na 27.04.. A córka ma komunię 19.04 🙊.. Kurczę u mnie mężowi się marzy żeby urodzić w jego urodziny 16.04.. Ale nie bardzo mi się to widzi haha 🤣 czyli u Was szybszy poród był.. Ja córkę urodziłam w 40 tyg
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamy :D Ja mam termin na 6 kwietnia, chociaż na samym początku lekarz z humorem stwierdził, że tak akurat na prma aprillis :D Jestem z Warszawy -Wola - może któraś przyszła mama też z tej okolicy?
 
Do góry