reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy Leicester

Tak wiem ale jeszcze tyle czasu....Myśle ze pod koniec marca pojedziemy do Coventry do Polskiej przychodni na usg bo chciałabym juz wiedzieć ze wszystko jest ok. A tak człowiek siedzi i ciagle mysli czy napewno jest dobrze... bo jakaś małpa miała problem z badaniem :(
 
reklama
Ale jezeli nie masz zadnych nietypowych objawow typu plamienia itp to na pewno wszystko jest dobrze
Mnie tak lekarz zapewnial.
 
nie mam plamien na szczescie i w sumie nic takiego mi nie dolega ale wiesz kurcze jakos po tym 1 skanie nie jestem spokojna. A teraz zaczely sie ciazowe bole glowy :( musze znalezc jakis sposob na nie bo nie chce codziennie faszerowac sie paracetamolem :( a jak Twoje zdrowko?
 
Ja wlasciwie to roznie od samego poczatku ciazy ,teraz jestem na antybiotykach ze wzgledu na zapalenie pecherza...
Ale juz prawie koncze antybiotyki za kilka dni musze powtorzyc badanie aby sie upewnic ze juz jest ok,ja tez sie leczylam paracetamolem i tez dalam sobie spokoj:)
Moge zapytac z ktorej czesci Leicester jestes?
 
tez bylam na antybiotyku w 7 tygodniu, u mnie byla to znowu infekcja gardla. Mieszkamy na Kirby Frith jesli cos Ci to mowi :) tak jakbys autobusem 14 first jechala z centrum do konca trasy. A Ty? U mnie poczatki byly ciezkie, na szczescie bez wymiotow ale za to z takim ogromnym zmeczeniem ze czasem nie mialam sily wstac rano z lozka :/ juz w sumie wszystko minelo to jak na zlosc przyszedl bol glowy :( mam nadzieje ze u Ciebie juz po problemach z pecherzem :)
 
Ja mieszkam na Wigston
Mam nadzieje ze pomoga te antybiotyki zwlaszcza ze ponad miesiac mialam to zapalenie i nie leczyli bo pierwsze badanie wyszlo zle i kazali mi powtorzyc to polecialam od razu nastepnego dnia a oni to zgubili i kilka tygodni cisza byla:)
A co porabiasz na codzien?
 
O matko jak mozna zgubić wyniki :o Jestes juz po skanie? Na codzień pracuje na hali z maszynami takimi, ciezko wytłumaczyć, a tak nic ciekawego w sumie hehe wyczekuje na wiosnę i na moje dziecię :) wlasnie sie przeprowadziliśmy i mamy w domu sajgon :( na sama mysl o ogarnięciu tego mam dość :/
 
reklama
Tak, juz po scanie niesamowite choc malo bylo widac bo dziecko sie ruszalo to przez chwile widzialam calego dzidziusia ktory machał nóżkami jakby plynal:) jakby płynał żabką:))
 
Do góry