reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy Leicester

Zmienili mi date porodu na 7 wrzesien ,choc podobno przy tym drugim scanie tez potrafia jeszcze raz zmienic w zaleznosci od wymiarow dziecka.
 
reklama
O proszę :) to bedziemy maszerować razem na spacery hihi :D ale Ci zazdroszczę! Tez juz bym chciała znowu zobaczyć tego Groszka naszego :) chyba serio nie wytrzymam i pojadę do Coventry. Płakałas czy smialas sie na usg? Ja sie śmiałam tak to śmiesznie wyglądało. Jakby karate ćwiczył haha A jak sie czujesz?
 
Ja mialam juz wczesniej robione usg to wtedy plakalam jak zobaczylam bicie serca ale teraz juz jakos mniej emocjonalnie:)
Czuje sie roznie,mam dni gdzie wszystko jest ok ale sa tez dni jak dzisiaj tylko oczy otworzylam to musialam biec do lazienki tak mi nie dobrze jest:/ mam nadzieje ze to minie juz niedlugo bo bardzo mnie to męczy.
 
Biedna oby minęło szybko. Ja na szczęście odpukać nie wymiotuje, czasem jest mi niedobrze tylko. I ból głowy jakby minął, tez odpukać zeby nie wrócił czasem :D my dalej walczymy z chata po przeprowadzce, juz wyglada to lepiej ale wciąż dużo nie ułożonych rzeczy, mój chłopak teraz nocki pracuje a samej mi sie nie chce z tym walczyć hihi wiec leżakuje na kanapie :D
 
No to wszystko na twojej glowie.
A moze sie na porodowce spotkamy:))
Obydwie na wrzesień:)
A jak u Ciebie brzuszek? Widac juz cos?
Bo u mnie nic a nic nawet nie przytylam a wrecz schudlam 1,5 kilo:)
 
To Ci zazdroszczę! Moze przez wymioty schudłaś? Ja przytyłam ale nie wiem ile a brzuch widać ale to póki co bardziej ciąża spożywcza haha. Ogólnie zawsze miałam wagę na plusie, jakiś czas temu wzielam sie za siebie i schudłam 9kg, pozniej przestałam ćwiczyć i wróciło bo nie trzymałam tez diety. A w pierwszych tyg ciąży zle sie czułam i jadłam co chciałam wiec waga rośnie :( ale czekam na brzuszek juz prawdziwy :D
 
Wiesz ja tez mam troche kilogramow za duzo,takze brzuszek plaski nie jest ale zaczynam sie z niecierpliwoscia dopatrywac ciazowego ksztaltu brzucha haha i na razie nic a tak bardzo bym juz chciala,
na poczatku ciazy kobieta chce jak najszybciej byc w zaawansowanej ciazy a pod koniec ma podobno dosyc:)) ale to trzeba na wlasnej skorze przezyc:))
 
reklama
Święte słowa! Jeszcze bedziemy sie meczyc pod sam koniec z tym brzuszkiem :) ja wczoraj kupiłam moje pierwsze ciążowe dresy :) ale głównie dlatego ze moje dresy zaczęły mnie uciskać w brzuch i zaczęło mnie to drażnić. A teraz pełna wygoda hihi w ogole zadam teraz pytanie za 100 punktów po kilku dniach naszych rozmów... jak masz na imię? :D przepraszam ale nie wiem czemu nie zapytałam :(
 
Do góry