reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
Grama jak tak pierwsze Święta Maluszka?
dziekuje. to byly moje wymarzone swieta! Zosia zniosla super wizyty swiateczne i juz widac ze woli moich rodzicow od tesciow:)

czy moze ktoras z was ma laktator elektryczny do sprzedania? albo polecacie jakis? musze kupic bo chce czasami wyjsc bez stresu

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ale cisza ;)
Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
Jak po świętach i sylwestrze? My nawet wyszliśmy z małą do znajomych do 22 i była baardzo grzeczna :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziekuje. to byly moje wymarzone swieta! Zosia zniosla super wizyty swiateczne i juz widac ze woli moich rodzicow od tesciow:)

czy moze ktoras z was ma laktator elektryczny do sprzedania? albo polecacie jakis? musze kupic bo chce czasami wyjsc bez stresu

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja mam baby ono jak chcesz..
 
reklama
Do góry