reklama

przyszłe mamy Lublin

jurczux

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Aniołek dawaj fotki! Masz rację lepiej wszystko wcześniej przygotować niż później zaprzątać sobie głowę drobnostkami. Mi też mówili po co tak wcześnie wszystko kupuję i przygotowuje a w 8-9 msc nie miałam już siły, a jak mała się urodziła to już w ogóle nie mialam do tego głowy. A do tego szykowanie kącika maleństwa jest takie cudowne :)
A Tymek to faktycznie chyba coraz bardziej popularne imię :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

czarrownica

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny co taka cisza, jak się dzieciaczki chowają i jak tam brzuszki u Tych które je jeszcze mają? Ja jeszcze w dwupaku ale już na dniach i na nas przyjdzie pora się rozpakować

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Hejka...rzeczywiście cisza jak makiem zasiał :rofl2:
Mój kluseczek wczoraj był na wrażeniu i ma już 8940g :rofl2: także jest co nosić. ..
A zębów dalej brak :rolleyes2:
Zaczęłam mu rozszerzać dietę od 7.03 ale nie podchodzi do tego zbyt entuzjastycznie (pluje na odległość)... woli cyca :blink:

jurczux

Rozwiązania
0
Jak tam Czarownica urodziłaś? Pochwal się :)
Dawno tu nie zaglądałam ale widzę że niewiele się dzieje... My też już zaraz rozszerzamy dietę ale dziś jeszcze mamy wizytę u alergolog i muszę dopytać o wszystko. Od czego zaczynalas Ala? I lepiej jest teraz? Wprowadzalas już kaszki?

A w niedzielę mamy chrzciny :)

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Jurczux zaczęłam od marchewki a kaszki jeszcze nie podawałam.
Nadal bardziej degustuje niż je ale nic na siłę :tak:
Jak po wizycie u alergologa?

Udanych chrzcin, ja ustaliłam sobie termin na maj :rofl2:

jurczux

Rozwiązania
0
Po alergologu u nas dobrze, buzia jeszcze trochę czerwona, ale na reszcie ciała już nie ma zmian. I dostaliśmy zielone światło do rozszerzania diety więc już drugi dzień dziś jedliśmy marchewkę i jestem w szoku bo je bardzo ładnie, wcale nie pluje, wczoraj gotowałam sama a dziś dałam słoiczek i zjadła pół sloiczka! Zarlok po tacie!

chomik9911

Rozwiązania
1
A może są jakieś mamy z osiedla Botanik? :)

Oj nie było mnie ładnych kilka miesiecy.. wczoraj Antek skończył 11 miesięcy, kiedy to zleciało?! chodzi już sam od 9 miesiąca, szybko nam się ładnie rozwija, próbuje coś tam mówić, smieszek jakich mało z tego naszego kawalera :) a co u Was? jak dzieciaki? Mnie trochę dobija momentami ta monotonia i samotność w domu..

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Chomik fajnie, że tak ładnie się młody rozwija :) mój już 13 miesięcy ma skończone i to mały kaskader wszędzie próbuje wchodzić :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

chomik9911

Rozwiązania
1
Aluśka dziękuję, wierze w to co mówisz :p nie da się upilnować po prostu tych wszystkich potknięć, siniaków. A jaki jest Twój synek? jak przesypia noce?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019